لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در حالی از فردا چهارشنبه آغاز می‌شود که قطع یقین تیم والیبال شهرداری تبریز یکی از مدعیان این رقابت‌ها خواهد بود.

عادل بناکار

 تبریزی‌ها بار دیگر در این فصل عادل بناکار را در راس کادر فنی خود می بنند.بناکار که با عملکرد ستودنی اش د فصل گذشته نشان داد که بها دادن به مربیان بومی می تواند نتیجه بخش باشد رویاهای بزرگی را در سر می پروراند.

بناکار  از بازیکنان جدید تیمش ابراز رضایت نموده و اعلام کرده بود: با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داریم تیم رویایی من بسته شده است و از جذب یکایک بازیکنان رضایت کامل دارم.

کادر فنی

دستیاران بناکار در این فصل هم محمد عمده غیاثی، بهرام باقرزاده، حسین نجاتی و نادر هوشیار خواهند بود.همانند سال گذشته امین علی اکبری آنالیزور این فصل تبریزی ها خواهد بود.

قاسم تاجری به عنوان مدیر فنی و کریم صفری هم به عنوان سرپرست در کنار تیم خواهند بود. حسین صبوری تدارکات این فصل تبریزی هاست.

تبریزی‌ها در این فصل دو بازیکن بلغارستانی در پست های قدرتی زن و سرعتی زن را به خدمت گرفته اند.

والنتین

والنتین قدرتی زن بلغارستانی این فصل تبریزی ها که سابقه بازی ملی در کارنامه خود دارد در تمرینات بسیار خوب ظاهر شده است و رابطه صمیمانه ای با بازیکنان پیدا کرده است.سرویس های پرشی این بازیکن بسیار قدرتمند است و می تواند رقیبان را برای دریافت این سرویس ها با مشکل مواجه سازد.

گوتسف

گوتسف سرعتی زن بلغاری تبریزی ها هم سابقه بازی ملی در کارنامه خود را دارد و قطع یقین می تواند در دفاع روی تور و حملات سرعتی به کمک هم تیم های خود بیاید.

آرش کشاورزی

آرش کشاورزی دریافت کننده قدرتی این فصل تبریزی ها خواهد بود.کشاورزی بارها و در رده های مختلف سنی پیراهن تیم ملی کشورمان را بر تن کرده است.شاخصه بارز کشاورزی ساعد مطمئن او برای دریافت اول می باشد.کشاورزی که اصالتا اهل سراب است رابطه خوبی با هوادران این فصل تبریزی پیدا کرده است.کشاورزی در فصل گذشته پیراهن تیم متین ورامین را بر تن کرده بود.

محمد طاهر وادی

محمد طاهر وادی پاسور اول تبریزی ها در این فصل خواهد بود.وادی پاسور تیم ملی ب کشورمان است و بدون شک یکی از خرید های بزرگ این فصل تبریزی هاست.وادی هم فصل گذشته در تیم متین ورامین توپ می زد.

محمد رضا آصفی

محمدرضا آصفی پشت خط زن دوم این فصل تبریزی هاست.آصفی که با درخشش در لیگ دسته یک در فصل گذشته به تیم لیگ برتری وزارت دفاع پیوست در فصل جاری انگیزه های فراوانی برای اثبات توانایی های خود دارد.آصفی هم اصالتا اهل میانه از استان آذربایجان شرقی است.

حمید چوگان

حمید چوگان پاسور دوم این فصل شهرداری چی های تبریز است.چوگان که یکی از ستون های اصلی تیم های گنبدی بود با حضور در تیم شهرداری تبریز این فصل از شهر خود دور مانده است.چوگان در تمرینات بسیار آماده نشن داده است و حتی در دیدار تدارکاتی مقابل شهرداری ارومیه نمایش قابل قبولی از خود به تماشا گذاشت.

محمد رضی پور

محمد رضی پور سرعتی زن سوم تبریزی ها در این فصل است.رضی پور در فصل گذشته با تیم شهرداری زاهدان در لیگ برتر حضور داشت و توانست پیراهن تیم ملی امید کشورمان را هم در مسابقات جهانی بر تن کند.

توحید صمدی

توحید صمدی سرعتی زن خوب و بومی تبریزی هاست که بار دیگر به تیم شهرش بازگشته است.صمدی در فصل گذشته یکی از خوب های تیم ارتعاشات صنعتی در لیگ برتر بود.

محمد رضا موذن

محمدرضا موذن لیبروی فصل گذشته نوین کشاورز که یکی از بهترین آمارهای آنالیز فصل گذشته را به خود اختصاص داده است جایگزین مهدی مرندی لیبروی اول تیم ملی کشورمان شده است.موذن اصالتا اهل قزوین است و کادر فنی شهرداری تبریز امید زیادی برای درخشش وی در لیگ امسال دارد.

محمد امین حسن زاده

محمد امین حسن زاده قدرتی زن خوب گنبدی که بازی های خوبی را در تیم گنبد از خود به نمایش گذاشته است در فصل جدید پیراهن تیم شهرداری تبریز را خواهد پوشید.حسن زاده یکی از بهترین های تمرینات پیش از فصل تبریزی هاست.

اکبر ولایی

اکبر ولایی کاپیتان تیم ملی جوانان کشورمان که سه فصل گذشته در تیم شهرداری تبریز حضور داشته است با آسیب دیدگی کمر روبروست ولی کم کم به آمادگی لازم برای حضور در لیگ برتر دست می یابد.ولایی از بهترین های فصل گذشته شهرداری تبریز بود.

میکاییل تاجر

میکاییل تاجر کاپیتان این فصل تبریزی هاست.تاجر که نقش بسزایی در موفقیت فصل پیش تبریزی ها داشت در این فصل هم پشت خط زن اول این تیم خواهد بود.تاجر با درخشش در بازی های لیگ گذشته به تیم ملی هم دعوت شد.

حسن صنوبر

حسن صنوبر بازیکن ۲۱۰سانتیمتری تیم ملی کشورمان بار دیگر در این فصل پیراهن شماره سه تبریزی ها را خواهد پوشید. صنوبر با مصدومیت زانو روبروست و در حال حاضر با تیم تمرین نمی کند.

عادل هوشیار

عادل هوشیار لیبروی خوب و بومی شهرداری تبریز است که بیشترین سابقه حضور در این تیم را در بین بازیکنان در کارنامه خود دارد. هوشیاز از زیرگروه باشگاه های کشور در تیم شهرداری تبریز حضور داشته است و امسال می تواند بار دیگر خود را به همگان ثابت کند.

منبع : پایگاه خبری آناج


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :