مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از پروژه های گردشگری ارس بر لزوم آمادگی برای ارایه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی و تابستانی تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، محسن خادم عرب باغی در بازدید از پروژه هتل پنج ستاره فخر آذربایجان پیشرفت فیزیکی این پروژه را قابل قبول اعلام کرد و گفت: این پروژه با ۶۵ باب اتاق و ۱۶ سوئیت و همچنین آمفی تئاتر و سالن همایش ها و سه باب تالار و رستوران در نیمه دوم سال بعد به بهره برداری می رسد.

عرب باغی در حاشیه بازدید از پروژه هتل پنج ستاره فخر آذربایجان در رابطه با این پروژه گفت: این هتل ۱۰۰ میلیارد ریال توسط یکی از سرمایه گذاران این منطقه در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در حال احداث می باشد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت احداث مراکز اقامتی، خدمات هتلینگ را یکی از ضروریات حوزه گردشگری ارس عنوان کرد و افزود: اجرا و راه اندازی پروژه های باکیفیت و در شان گردشگران و سرمایه گذاران این منطقه مورد حمایت سازمان است.

وی ورود بیش از شش میلیون نفر گردشگر در سال گذشته را یادآور شد و با بیان اینکه جلب رضایت گردشگران شاخص اصلی تداوم استقبال از این منطقه خواهد بود، افزود: منطقه آزاد ارس به جهت وجود ظرفیت های فراوان گردشگری، تفریحی و تجاری همواره مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :