بازیکنان تراکتورسازی به خوبی آگاهند که فرصتی عالی برای شروع مسیری جدید و قدرتمند در پیش دارند و برای استفاده از آن حداکثر تلاش خود را انجام خواهند داد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سرخپوشان باید تا ساعاتی دیگر در استادیوم بن زاید امارات به مصاف الجزیره رفته و یکی از چالش برانگیز ترین بازی های خود در فصل اخیر تا بدین جا را برگزار کنند.

مصاف با تیم متمول الجزیره از چند جهت برای شاگردان امیرقلعه نوعی دارای اهمیت خواهد بود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

یک: افزایش فوق العاده زیاد احتمال صعود به مرحله حذفی

با توجه اینکه تیم های دیگر گروه C ( گروهی که تراکتور در آن قرار دارد )، در بازی اول خود به تساوی رسیده اند، این فرصت برای سرخپوشان وجود دارد تا با کسب سه امتیاز خارج از خانه مقابل الجزیره احتمال صعود خود به دور بعدی را تا حد زیادی افزایش دهد.

حتی با کسب تک امتیاز در این بازی می توان روحیه تیم را در این وضعیت خوب حفظ کرده و برای بازی های خانگی آینده حساب باز کرد. به این ترتیب نتیجه بازی امشب تاثیر بسزایی در افزایش شانس تراکتورسازی برای ثبت اولین صعود خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

1360_8n

دو: روحیه ای برای لیگ برتر و کسب سهمیه

این روزها، تنور رقابت های لیگ برتر بسیار داغ شده و فاصله تیمها در جدول رده بندی بسیار نزدیک بهم می باشد، همین موضوع ایجاب می کند تا سرخپوشان در دیدارهای پیش روی خود در لیگ، حداکثر امتیازات ممکن را بدست آورده و از رقیبان جلو بزنند.

حذف از جام حذفی و شرایط نه چندان اطمینان بخش در جدول لیگ، به خوبی حاکی از اهمیت بازی های پیش رو می باشد و رقابت با الجزیره پیش از این بازی های سخت و دشوار و نتیجه آن می تواند از نظر روحی تعیین کننده باشد.

سه: اعتماد دوباره هواداران

فصل اخیر برای تراکتور از چند جهت نچسب بوده است که بدون شک یکی از مهمترین آن ها، عدم حضور پرشور و همچون سابق هواداران در استادیوم ها می باشد. با این حال برد ۴ بر صفر در بازی رفت لیگ قهرمانان، تاثیر بسیار خوبی بر جو باشگاه و هواداران گذاشته است.

بازیکنان سرخپوش این فرصت را دارند تا بار دیگر روحیه پیروزی و تلاششان را بدست آورده و تعصب خود را با به نمایش گذاشتن یک بازی زیبا به هواداران نشان دهند. هوادارانی که منتظرند مسئولین باشگاه به خواسته های آنان احترام بگذارنند، شاید با کسب نتیجه در رقابت های آسیا بار دیگر با استادیوم آشتی کنند.

IMG_4487

چهار: قلعه نوعی؛ من هنوز زنده ام!

نتایج یکی دو فصل اخیر قلعه نوعی و بخصوص نتیجه ای که این مربی فصل گذشته با استقلال بدان دست یافت، باعث شد تا عده ای او را تمام شده و تاکتیک هایش را قدیمی بنامند.

همین موضوع باعث ایجاد انگیزه و روحیه پیروزی در سرمربی تراکتورسازان شده است، سرخپوشان تراکتورسازی و جو تبریز این فرصت را به همه می دهد تا رشد کرده و به دوران اوج خود برسند، حال قلعه نوعی نیز می خواهد از این فضای مثبت استفاده کرده و بار دیگر توانایی هایش را در عرصه مربیگری به اثبات رساند.

به این ترتیب باید دید که پرشورها بار دیگر نتیجه ای مثل نتیجه بازی رفت در تبریز را تکرار خواهند کرد یا الجزیره ای ها به واقعیت پیوستن رویای صعود به دور بعد هواداران تراکتور را باز هم به تعویق خواهند انداخت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :