در آستانه اعیاد خجسته و مبارک شعبانیه، چهار پروژه عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی شهرداری تبریز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تبریزمن، به مناسبت فرخنده ایام مبارک اعیاد شعبانیه چهار پروژه عمرانی، از جمله ایستگاه آتش‌نشانی بلوار دکتر حسابی با صرف اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال، سالن چند منظوره ورزشی ائل‌گلی در یک هزار و ۳۵۰ متر مربع  با صرف هزینه‌ای نزدیک به ۱۸ میلیارد ریال به ثمر رسیده است.

این سالن چند منظوره علاوه بر ارائه خدمات مختلف ورزشی، در مواقع بروز بحران و بلایای طبیعی نیز می‌تواند به صورت چند منظوره برای اسکان موقت شهروندان مورد استفاده قرار گیرد.

ساختمان معاونت خدمات شهری ۴۰۰ مترمربع، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های سطح حوزه این منطقه دیگر پروژه خدماتی این منطقه است.

هم اکنون مراسم افتتاح این پروژه‌ها در سالن ورزشی ائل‌گلی واقع در میدان ائل گلی، انتهای گلستان، تقاطع خیابان سبلان، روبروی مسجد حضرت فاطمه الزهراء (س)،در حال برگزاری است.

سالن ورزشی ائل‌گلی به نام شهید مدافع حرم «صادق عدالت‌اکبری» متبرک شد

با دستور شهردار تبریز، سالن ورزشی ائل‌گلی به نام شهید ورزشکار «صادق عدالت‌اکبری» از مدافعان رشید حرم اهل بیت (ع) متبرک شد.

صادق نجفی، در مراسم بهره‌برداری از چهار پروژه عمرانی شهرداری منطقه دو تبریز خاطرنشان کرد: عدالت‌اکبری، از بازیکنان تیم راگبی شهرداری تبریز بود که برای دفاع از تمامیت اعتقادی و معنوی کشورمان، جان خود را در حرم اهل بیت‌(ع) گذاشت.

وی اضافه کرد: نامگذاری سالن ورزشی ائل‌گلی به نام این شهید سرافراز، یادآور روحیه استقامت و آزادگی این مجاهد خواهد بود.

گفتنی است، شهید صادق عدالت‌اکبری اردیبهشت ماه همزمان با ایام سوگواری حضرت زینب کبری(س) در حلب به شهادت رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :