به گزارش تبریزمن، رییس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: سانحه رانندگی در محور شبستر- تسوج موجب کشته شدن چهار نفر و مصدومیت چهار نفر دیگر شد.

سرهنگ حسن فرجی  افزود: این سانحه شامگاه روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ در ۵۳ کیلومتری جاده شبستر به سمت تسوج حد فاصل شرفخانه و تسوج رخ داد.

وی ادامه داد: مقصر این سانحه بی احتیاطی راننده خودرو سواری پژوه ۲۰۶ به علت انحراف به چپ ناشی از عجله و شتاب بی مورد شناخته شده است.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی نیز گفت: با گزارش این سانحه رانندگی پنج دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان شبستر منتقل شدند.

حبیب حسینقلی زاده افزود: به دلیل شدت جراحات وارده به مصدومان این سانحه رانندگی سه نفر از آنان در بیمارستان شبستر و یک نفر نیز در حین انتقال به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز جان باخت.

وی با بیان اینکه تجمع مردم برای تماشای صحنه تصادف امداد رسانی را مختل می کند، از مردم خواست هنگام مشاهده سوانح رانندگی از تجمع در محل پرهیز و راه را برای آمبولانس های امدادی باز کنند.

حسینقلی زاده بر لزوم رعایت سرعت مطمئن توسط رانندگان تاکید کرد و گفت: استفاده از کمربند ایمنی میزان تلفات را در سوانح رانندگی کاهش می دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :