رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی با اشاره به ابتلای ۴۰۰ هزار نفر از جمعیت استان به بیماری های خاص افزود: این هیات نیازمند یاری خیران و مردم برای کمک به این بیماران است.

محمدحسین منافی اظهار کرد: بیماری های خاص شامل هموفیلی، دیابتی، MS، تالاسمی و غیره و پیوندهای کبدی، قلب و کلیه است.

وی افزود: با راه اندازی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به عنوان سومین هیات در سطح کشور از جانب فدراسیون ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا این موضوع متولی پیدا کرده و به دنبال کمک به این نوع بیماران و راه اندازی کامل این هیات هستیم.

وی با تاکید بر پیشگیری از بیماری های خاص به عنوان اولویت اصلی هیات، افزود: این هیات در سه شهرستان میانه، مرند و اهر نیز فعال شده و در استان تاکنون حدود ۲ هزار نفر عضو تحت پوشش دارد.

منافی با استمداد از مردم خیر استان، از آنان خواست تا در ماه رحمت و میهمانی خدا این بیماران را فراموش نکنند و در جهت کمک به بیماران خاص احساس مسئولیت کرده و همچون سایر کارهای خیر خداپسندانه که خیران استان همیشه پیشرو هستند در این موضوع نیز مساعدت کنند.

وی اظهار کرد: ایجاد انگیزه برای بیماران خاص و پیوند اعضاء برای کمک به سلامت و ورود به ورزش از مهمترین اهداف این هیات است.

رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی با اعلام شماره حساب ۰۱۱۰۰۵۸۵۲۴۰۰۰ بانک ملی شعبه آبادانی مسکن از مردم خیر خواست تا کمک های خود را به این حساب واریز کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :