انتقاد از خاموشی چندین باره اسکوربرد ورزشگاه ۱۵هزار نفری امام خمینی(ره) به تغییر یک‌ساعته زمان برگزاری بازی از ۱۶ به ساعت ۱۷ اعتراض کرد و گفت: اشتباهات داوری در بازی مقابل اراک به ضرر شهرداری تبریز بود.

به گزارش تبریزمن، بهزاد افرادی با اشاره به بازی انجام شده، اظهار داشت: بازی خوب و نزدیکی بود و ما به‌رغم اینکه هیچ بازیکن خارجی در اختیار نداشتیم، توانستیم در برابر تیم شهرداری اراک با این ظرفیت و توان بایستیم و بازی را در یک رقابت نزدیک واگذار کردیم.

وی افزود: ما در این بازی مستحق باخت نبودیم چراکه بازیکنان ما در این بازی با تمام توان خود بازی کردند، هرچند نداشتن ۲بازیکن تیم که به سبب آسیب دیدگی آن‌ها را از دست دادیم، کارمان را سخت‌تر کرده بود.

 بسکتبال

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز باانتقاد از مسائل پیش‌آمده در بازی افزود: در این بازی، زمان برگزاری یک‌ساعت به تاخیر افتاد تا تماشگران بازی فوتبال که در ورزشگاه همجوار برگزار می شد، به ورزشگاه برسند.

افرادی ادامه داد: از سوی دیگر خاموشی چهارباره اسکوربرد ورزشگاه جای تعجب است چراکه در طول بازی ۴بار این اسکوربرد را خاموش کردند که این رقابت و بازی بسکتبال نمی‌چسبد.

وی بااشاره به وضعیت داوری بازی گفت: معتقدیم داوری در کشور، داوری پاکی است اما امروز داوری اشتباهاتی برای هر دو تیم داشت و حتی ناظر بازی که از پیشکسوتان و افراد باتجربه رشته ورزشی بسکتبال کشور بود، نتوانست مدیریتی بر روند داوری داشته باشد. هرچند این اشتباهات هم برای شهرداری تبریز و هم برای اراکی‌ها وجود داشت اما فکر می‌کنم این اشتباهات بیشتر به ضرر ما بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :