سرمربی تیم فوتبال گسترش فولادتبریز گفت: فکر نمی‌کنم تیمی مانند گسترش فولاد تبریز به پرسپولیس فشار آورده باشد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در گفت‌وگو با دوربین تلویویزنی گفت: بازی کیفیت بالایی داشت و این کیفیت باعث شده بود که سرمای هوا به چشم نیاید. پرسپولیس تغییرات با آمدن برانکو تغییرات چشمگیری داشته و فوتبال تاکتیکی را به نمایش گذاشته است اما فکر نمی‌کنم تیمی مانند گسترش فولاد به پرسپولیس فشار آورده باشد.

وی افزود: نیمه اول برای تیم پرسپولیس بود اما نیمه دوم کار را در دست گرفته بودیم. اگر خوش‌شانس بودیم بازی می‌توانست با تساوی به پایان برسد. ما روی اشتباه فردی گل خوردیم.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص اعتراض به داوری گفت: روی شهرام گودرزی خطا شد اما اعتراض به داوری دیگر فایده‌ ندارد. اگر بازیکن ما توپ را به جای اینکه به بازیکن حریف بدهد به بیرون زده بود نتیجه دیگری رقم می‌خورد. در مجموع فوتبال تاکتیکی به نمایش گذاشتیم و دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند اما عادلانه بود که بازی به تساوی برسد.

کمالوند افزود: قطعا برای بازی‌های نیم فصل باید ۳-۴ بازیکن جذب تیم شوند، سیاست باشگاه این است که رتبه باشگاه در پایان فصل تک‌رقمی باشد.

به گزارش تسنیم، کمالوند همچنین در نشست خبری اظهار داشت: بازی با کیفیت باعث شد سرما را فرامش کنیم. نیمه اول برای پرسپولیس و نیمه دوم برای ما بود. فکر می‌کنم تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود، ما ۲-۳ موقعیت خوب گلزنی داشتیم اما بازیکنان‌ این موقعیت‌ها را از دست دادند. واقعا با این سبک بازی کردن مقابل تیم برانکو بسیار دشوار بود و ما می‌توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم.

سرمربی گسترش فولاد درباره غیبت محمد ابراهیمی در این دیدار و تاثیرش روی بازی عنوان کرد: پتانسیل تیمی مثل پرسپولیس با ما متفاوت است، ما در دو فصل اخیر همیشه در انتهای جدول بودیم اما پرسپولیس شرایطش فرق می‌کند هرچند امروز خیلی خوب بازی کردیم. سیاست باشگاه این است که بتوانیم در یکی دو فصل آینده رتبه گسترش را در جدول رده‌بندی تک‌رقمی کنیم. واقعیت این است که بضاعت تیم ما همین است. محمد ابراهیمی برای بازی با پرسپولیس بسیار آماده بود اما با بدشانسی مصدوم شد و به بازی نرسید. در مجموع اشتباهات فردی باعث شد به پرسپولیس ببازیم و اگر بازیکن خودمان به بازیکن پرسپولیس پاس گل نمی‌داد می‌توانستیم امتیاز بگیریم.

وی در خصوص اینکه آیا قبول دارد تیمش مقابل پرسپولیس شتابزده بازی می‌کرد عنوان کرد: با این مسئله موافق هستم عامل اصلی این موضوع هم به این برمی‌گردد که بازیکنانی مانند شجاعیان و درویشی در جو استادیوم آزادی بودند و شتابزده بازی می‌کردند. ما در نیمه دوم خوب بودیم و بازی را در اختیار داشتیم. به نظر من گرفتن یک امتیاز از پرسپولیس کار دشواری نبود.

کمالوند در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است داریوش شجاعیان را در نیم‌فصل به استقلال بدهد، گفت: آیا الان پرسپولیس مهدی طارمی را از دست می‌دهد یا استقلال راضی می‌شود رحمتی را از دست بدهد؟ اگر این دو تیم این بازیکنان را از دست دادند من هم شجاعیان را از دست می‌دهم، فکر می‌کنم این بهترین جواب برای سوال شما بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :