به گزارش تبریزمن حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگویی اظهار کرده است : با توجه به اینکه هفته اول مسابقات برگزار شد و از ۸ مسابقه برگزار شده در ۵ دیدار شاهد تخلف بوده‌ایم، مدیرعامل باشگاه‌ها را به کمیته انضباطی دعوت خواهیم کرد و از آنها می خواهیم تا سکوی های خود را به هر نحوی که می شود، کنترل کنند. به عنوان مثال از مدیر عاملان باشگاههای پرسپولیس، ملوان انزلی و تراکتورسازی تبریز می خواهیم دقت بیشتری در نوع رفتار تماشاگران خود داشته باشند چرا که متاسفانه این سه تیم میزبان مسابقات در هفته اول بوده اند و شاهد تخلفاتی از سوی تماشاگرانشان بوده ایم. بر همین اساس پس از بررسی گزارش های تیم ها، جریمه نقدی و محرومیت برای تیم ها در نظر خواهیم گرفت و اگر رفتار غیر ورزشی و برخورد نامناسب مجددا از سوی تیم ها و یا تماشاگران مشاهده شود، جرایمی نظیر برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر و یا انتقال بازی به شهر دیگر را در نظر خواهیم گرفت.

به این ترتیب در حالی که هنوز یکی دو روز از آغاز رقابت های لیگ برتر نگذشته است، فدراسیون فوتبال بحث جریمه و محرومیت را برای تراکتورسازی پیش کشیده است.

در روز هایی که هواداران تراکتورسازی پس از ظلم آشکاری که در حق آن ها شده و جام قهرمانی در عین شایستگی از دستانشان ربوده شد، در استادیوم با تعداد بالا حضور پیدا کرده و از تیم خود حمایت کرده و بر جذابیت فوتبال کشور افزوده اند، این نوع مصاحبه ها به جای اینکه انگیزه و تشویقی برای آنان باشد، تبدیل به تیری در قلب آن ها شده و آن ها را از حضور در استادیوم پشیمان تر می کند. معلوم نیست چه اهدافی را چه کسانی در پشت پرده فدراسیون فوتبال دنبال می کنند اما هرچه هست، معلوم نیست که چرا همیشه به ضرر فوتبال و مردم تبریز است…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :