به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار برابر تراکتورسازی اظهار کرد: سال گذشته چند بازیکن که در تراکتور با من کار کرده بودند را به تیم اضافه کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم. امسال هم بازیکنانی که در ترکیب تیم ما است در سال های گذشته در تراکتورسازی بودند و با توجه به اینکه در حال حاضر تراکتور به این بازیکنان هیچ احتیاجی نداشت آن ها را جذب کردیم.

وی در خصوص برگزار دربی در هفته های اول گفت: ما با توجه به مشکلاتی که در فصل گذشته به وجود آمد و مشکلاتی که در آن بازی ایجاد شد طی نامه ای به فدراسیون فوتبال خواستار شدیم بازی دربی تبریز در هفته های اول برگزار شود که چنین هم شد. همانطور که می بینید علاوه بر ما دربی اصفهان هم در هفته های ابتدایی برگزار می شود.

وی ادامه داد: زمان بسیار خوبی به هم خورده ایم و بدون حواشی و حساسیت بی مورد به مصاف هم خواهیم رفت تا دیداری خوب و جذاب را شاهد باشیم.

کمالوند در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه گسترش فولاد از برگزار بازی در استادیوم یادگار امام ناراضی می باشد اظهار کرد: ما هیچ بحث و تقاضایی برای اینکه بازی در یادگار امام باشد نداشتیم. علاقه ای نداریم تا رو به روی مردم بایستیم. علی رغم اینکه میزبان بازی هستیم هیچ تقاضایی نداشتیم. متاسفانه شرایط به گونه ای است که هر چه می گوییم برخی بدخواهان سواستفاده می کنند، به همین دلیل از بازیکنان درخواست کردیم هیچ صحبت و مصاحبه ای نداشته و بهانه دست برخی افراد ندهند.

کمالوند ادامه داد: تراکتور تیم اول تبریز و پرطرفدارترین تیم شمالغرب کشور است و خود بنده ۵ سال چوب حمایت از تراکتورسازی را خورده ام، اما اینکه فصل گذشته به ما گفتند باید جلوی تراکتور می باختیم واقعا مضحک است. مردم تبریز به هیچ وجه این مرام را ندارند که با چنین ساخت و پاخت هایی قهرمانی را بدست آوردند و چنین انتظار هایی از ما نخواهند داشت؛ برخی افراد مریض هستند و با ایجاد تشنج و فضای منفی قصد تخریب دارند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما با غیرت و جنگنده هستند که به این دلیل سفارش کرده ایم مراقب تراکتوری ها باشند و باعث مصدومیت آن ها نشوند. البته در حال حاضر نه تراکتورسازی و نه گسترش فولاد چهره ی واقعی خود را نشان نداده اند. مطمئن باشید از هفته ی چهارم به بعد یقه ی تمام بزرگان لیگ را خواهیم گرفت. این که تراکتورسازی هم بازی اول چندان خوب نبود کاملا طبیعی است.

وی در خصوص میانگین سنی بالای بازیکنان گسترش فولاد هم گفت: سن در فوتبال تنها یک عدد است و بازیکنانی که در حال حاضر در تیم ما حضور دارند، از نظر شرایط فیزیکی فوق العاده اند. همچنین جوانان بسیار خوبی را در ترکیب تیم داریم. چند بازیکن جوان از تیم های پایه جذب کرده ایم که این قول را به شما می دهم در پایان فصل به عنوان پدیده رقابت ها معرفی خواهند شد. این بازیکنان ( نیما مختاری (اردبیل) – رضا کریمی (تالش) ) می توانند در کنار سایر بزرگان رشد خوبی داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :