شاگردان فراز کمالوند موفق شدند با دو گل محمد امین درویشی و محمد ابراهیمی صبایی ها را شکست دهند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و صبای قم از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه دو بر صفر به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

از همان دقایق ابتدایی بازی شاگردان فراز کمالوند با توجه به میزبانی و نیاز شدید به کسب سه امتیاز این دیدار خانگی، بازی را هجومی آغاز کرده و به دنبال ایجاد کردن موقعیت بودند.

با این حال رفته رفته بازی متعادل شده و شاگردان شهریار کم کم خود را در زمین بازی پیدا کردند اما در دقیقه ۳۵ ام بازی روی اشتباه حامد لک، دروازه صبایی ها روی ضربه سر محمد امین درویشی باز شد تا امید های آبی پوشان تبریزی برای ادامه کار بیشتر شود.

گسترش فولاد

در دقایق آتی پس از گل، صبایی ها با انگیزه و تلاش بیشتر خواهان جبران نتیجه شدند اما در نهایت ناکام مانده و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد در نیمه اول خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم هر دو تیم حملات زهرداری را روی دروازه حریف پایه ریزی کردند، به طوری که صبایی ها بارها و بارها با شوت های از راه دور و گسترش فولاد نیز با تکیه بر سرعت و تکنیک بازیکنان هجومی خود چندین و چند موقعیت خوب برای گلزنی ایجاد کردند اما در نهایت هیچکدام از این شانس ها به گل تبدیل نشد تا اینکه در دقیقه ۹۵ بازی محمد ابراهیمی با ضربه چیپ خود از روی نقطه پنالتی نتیجه را دو بر صفر کرد تا بازی در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان کمالوند خاتمه یافت تا حامد لک دین خود را – هر چند اندک – به فوتبالدوستان آذربایجانی ادا کند!

ترکیب گسترش فولاد برای این بازی: داود نوشی صوفیانی(۱)، امید نظامی پور(۲)، لئوناردو پیمنتا(۴)، مگنو باتیستا (۵)، محمد ابراهیمی(۱۰)، ، محمد امین درویشی (۱۹)، محمد نصرتی(۲۰)، سید مهدی سیدصالحی(۱۲)، سید محسن حسینی(۱۴)، داریوش شجاعیان(۲۳) و مصطفی اکرامی(۷۷)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :