چندهفته پیش وب‌سایت بنچمارک AnTuTu قول انتشار امتیاز بنچمارک گلکسی اس ۷ را داد، و بالاخره امتیاز این پرچمدار اندرویدی امروز منتشر شده است. همانطوری که انتظار می‌رفت امتیاز این گوشی بسیار بالاتر از پرچمداران سابق اندرویدی است.

به گزارش تبریزمن، انتظارات زیادی از قدرت گلکسی اس ۷ سامسونگ می‌رود، همانطوری که می‌دانید قرار است گلکسی اس ۷ در بازار آمریکای شمالی از پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۲۰ کوالکام و در دیگر بازارها از پردازندهExynos 8890 بهره ببرد.

هفته پیش امتیازات بنچمارک نسخه مجهز به اسنپ‌دراگون ۸۲۰ در وب‌سایت Geekbench دیده شد و از قدرت بالای این پردازنده خبر می‌داد. حالا وب‌سایت AnTuTu امتیازات بنچمارک گلکسی اس ۷ مجهز به اسنپ‌دراگون ۸۲۰ را منتشر کرده است. AnTuTu با تست پردازنده و تراشه گرافیکی گوشی‌ها به آنها امتیاز می‌دهد. گلکسی اس ۷ به امتیاز ۱۲۵٬۲۸۸ دست یافته است، که بسیار بالاتر از امتیاز پرچمداران فعلی اندرویدی قرار می‌گیرد. برای مثال گلکسی اس ۶ اج پلاس تنها ۸۲٬۰۰۰ امتیاز دریافت کرده است.

در مقایسه با اسنپ‌دراگون ۸۲۰ و گلکسی اس ۷، تراشه A9 اپل در آیفون ۶S پلاس که لقب سریع‌ترین گوشی هوشمند را نیز دارد، امتیاز ۱۳۲٬۰۰۰ را از AnTuTu دریافت کرده است. اما باید توجه داشته باشید رزولوشن ۶S پلاس ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است و گلکسی اس ۷ از رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی بهره می‌برد.

رندر سه‌بعدی بخش اصلی بنچمارک AnTuTu است و تراشه گرافیکی اس ۷، باید ۷۷ درصد پیکسل بیشتر رندر بگیرد که دلیل اصلی امتیاز پایین‌تر این گوشی است. از آنجا که گلکسی اس ۷ موردنظر نسخه آزمایشی است باید صبر کنیم تا ببینیم گوشی اصلی هم  این امتیاز بالا را دریافت می‌کند یا خیر.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :