بازیکنان گسترش فولاد پس از پیروزی خانگی روحیه بخش مقابل صبای قم، بار دیگر این شانس را دارند تا به جمع تیم های بالای جدولی بازگردند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم سیاه جامگان و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ فردا (یکشنبه) از سری رقابت های هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر در مشهد به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند که در بازی های ابتدای فصل عملکردی بسیار خوب از خود به نمایش گذاشته و موفق شدند با کسب پیروزی های پیاپی در رده های بالای جدول رده بندی حاضر شوند، رفته رفته روند مثبت خود را از دست دادند.

با این حال به نظر می رسد که نقل و انتقالات انجام شده در نیم فصل و اردوی ترکیه تاثیر مثبتی روی تیم داشته، به طوری که هفته گذشته شاگردان شهریار در تبریز با یک گل بازی را واگذار کردند. صبای قمی که در بازی برای تیم های قدرتمندی چون ذوب آهن و پرسپولیس به برتری دست یافته و در لیگ هم تا قبل از تعطیلات نیم فصل، روی نوار برد بود، مقابل شاگردان کمالوند مغلوب شد تا امیدهای وی برای ادامه فصل افزایش یابد.

گسترش فولاد

سرمربی گسترش فولاد در خصوص این بازی اظهار کرده است: هدف گسترش فولاد در دیدار فردا ارایه بازی تماشاگر پسند و کسب امتیاز حداکثری است. پیروزی هفته گذشته برابر نفت تهران، نشان دهنده وضعیت خوب تیم حریف است و بر این اساس آنالیز دقیقی انجام داده ایم و انشاالله فردا با کسب امتیاز به تبریز بازمی گردیم. حمایت مدیریت باشگاه و نظر لطف آقای زنوزی همواره راهگشای مسایل پیش رو تیم بوده و بحمدالله شرایط حاکم بر تیم رضایت بخش است و هدف مجموعه باشگاه و تیم، پاسخ مناسب زحمات مدیریت باشگاه است.

گسترش فولاد همواره یکی از بی حاشیه ترین و حرفه ای ترین باشگاه های فوتبال کشور می باشد که این فصل با جذب بازیکنان با تجربه تر و برگزاری اردوهای آماده سازی خوب، امیدوار است حتی سهمیه آسیایی را نیز کسب کند.

بازی های زیبایی که این تیم ارائه می دهد همواره مورد توجه بوده و در صورتی که روند مثبت تیم در نیم فصل دوم ادامه دار باشد، می توان انتظار حضور در بین تیم های بالای جدولی را از گسترش فولاد داشت.

حال باید دید که سیاه جامگان ته جدولی ( با ۱۵ امتیاز از ۱۸ بازی ) موفق به کسب امتیاز از این دیدار خانگی خود خواهد شد یا اینکه گسترشی ها ( ۲۵ امتیاز از ۱۸ بازی و اختلاف ده امتیازی با صدل جدول ) با دست پر از مشهد به خانه بازخواهند گشت.

بدون شک، سه امتیاز این دیدار برای گسترش فولاد چون سکوی پرتابی به سمت تیمهای بالای جدول خواهد بود اما باخت نیز می تواند فاصله این تیم با تیمهای بالاتر را بیش از پیش افزایش دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :