بازیکن تیم گسترش فولاد گفت: دو بازی مهم پشت سر هم برابر سیاه‌جامگان و ملوان پیش رو داریم ولی با صحبت‌هایی که کادر فنی انجام داده تلاش می‌کنیم این دو دیدار را ببریم و به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شویم.تبریزمن، سرویس ورزشی: مرتضی اسدی درباره دیدار پیش روی تیمش برابر سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: بعدازاینکه هفته گذشته یک بازی خوب و فداکارانه مقابل صبا انجام دادیم و با گرفتن ۳ امتیاز شیرین خانگی کمی شرایطمان بهتر شد، در چند روز گذشته همراه کادر فنی روی نقاط ضعف و قوت سیاه‌جامگان کار کردیم و امیدوارم با ارائه یک بازی منطقی بتوانیم نتیجه لازم را در این بازی بگیریم.

وی با اشاره به پیروزی تیمش در هفته گذشته لیگ برتر افزود: صبا در چند هفته اخیر خوب نتیجه گرفته بود و در جام شهدا هم تیم‌های بزرگی مثل ذوب‌آهن و پرسپولیس را شکست داده بود و این یعنی به یک هدف تاکتیکی خوب دست ‌یافته بودند اما ما به این برد نیاز داشتیم چراکه در بازی‌های قبلی با بدشانسی و دریافت گل در دقایق پایانی چندین امتیاز از دست داده بودیم پس لازم بود با گرفتن این ۳ امتیاز به ادامه مسابقات امیدوار باشیم.

اسدی تأکید کرد: دو بازی مهم پشت سر هم برابر سیاه‌جامگان و ملوان پیش رو داریم ولی با صحبت‌هایی که کادر فنی انجام داده تلاش می‌کنیم این دو دیدار را ببریم و به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شویم.

کاپیتان گسترش فولاد تصریح کرد: اخیراً اردوی خیلی خوبی در ترکیه داشتیم و توانستیم با تیم‌های بزرگ و صاحب نامی بازی کنیم و در داخل تیم به یک هماهنگی خوب برسیم؛ این اردو کمک به تیم ما کرد و نتایج آن در بازی اول دیده شد و در دیدارهای بعدی هم قطعاً دیده خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا هواداران تبریزی از دیدارهای تراکتورسازی و گسترش فولاد استقبال چندانی نمی‌کنند، اظهار داشت: فکر می‌کنم زمان بد بازی‌ها عامل اصلی این موضوع است. برای مثال هفته گذشته بازی صبا همزمان با دیدار ماشین‌سازی و نفت آبادان بود و از طرفی هم روز بازی‌ها اکثراً وسط هفته است درحالی‌که بسیاری از مردم آن موقع سرکار هستند.

بازیکن سابق تراکتورسازی درباره وضعیت فعلی این تیم و تغییرات رخ‌داده در کادر فنی آن گفت: تراکتور چه زمانی که ما در آنجا بازی می‌کردیم و چه الآن جایگاه بالایی در فوتبال ایران دارد و در حال حاضر هم با تغییراتی که در کادر فنی داشته و بازیکنان جدیدی که جذب کرده است، نیاز به زمان دارد که بتواند به جایگاه خوب خود برگردد. هواداران هم باید کمی صبور باشند و به تیم کمک کنند تا تراکتورسازی بتواند روند مثبت و رو به رشد خود را در نیم‌فصل دوم آغاز کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :