بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد با حیاتی خواندن دیدار تیمش برابر سیاه‌جامگان، گفت: اگر بتوانیم سیاه‌جامگان را شکست دهیم می‌توانیم به قرار گرفتن در رده‌های بالاتر امیدوار باشیم و خودمان را به ۶ تیم برتر جدول نزدیک کنیم.

مصطفی اکرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره دیدار پیش روی تیمش برابر سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: این دیدار برای ما یک بازی حیاتی است چراکه اگر بتوانیم سیاه‌جامگان را شکست دهیم می‌توانیم به قرار گرفتن در رده‌های بالاتر امیدوار باشیم و خودمان را به ۶ تیم برتر جدول نزدیک کنیم.

بازیکن گسترش فولاد افزود: سیاه‌جامگان تیم خوبی است و مربی کار بلد و باتجربه‌ای دارد و از طرفی هم میزبان است و همه این مسائل کار ما را سخت می‌کند ولی ما هم امسال نشان دادیم تیم خیلی خوبی هستیم و فردا قطعاً برای کسب ۳ امتیاز بازی می‌کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود برد هفته گذشته گسترش فولاد برابر صبای قم غیرمنتظره بود، گفت: در این‌که صبا تیم خوبی است و کادر فنی بزرگی در اختیار دارد، هیچ شکی نیست اما ما امسال تیم‌های بزرگی مثل سپاهان تیم قهرمان لیگ را هم شکست دادیم و این برد هم غیرمنتظره نبود. ما در بازی مثل همه دیدارهای دیگر خوب ظاهر شدیم اما تنها تفاوتی که این بازی داشت، این بود که از موقعیت‌هایمان به‌درستی استفاده کردیم.

اکرامی تصریح کرد: ما چند بازی خیلی خوب در اردوی ترکیه برگزار کردیم و در تعطیلات چند بازیکن هم به تیم اضافه شدند که این دو موضوع تا حد زیادی به ما کمک کردند و آثار آن در بازی صبا هم دیده شد. امیدواریم این بردها ادامه‌دار باشد چراکه گسترش فولاد استحقاق آن را دارد بین تیم‌های اول لیگ قرار بگیرد.

بازیکن گسترش فولاد با اشاره به عدم استقبال هواداران از دیدارهای تیم‌های تبریزی تأکید کرد: امسال در کل ایران چنین موضوعی هست و عوامل مختلفی می‌تواند در آن نقش داشته باشد اما فکر می‌کنم در تبریز مهم‌ترین عامل اتفاقات دیدار پایانی فصل گذشته لیگ برتر بود که به‌نوعی مردم را دل‌زده کرد.

وی افزود: تراکتور تیم اول استان است و وقتی چنین مسئله‌ای برای تراکتور پیش می‌آید، گریبان گیر گسترش فولاد هم می‌شود و از تعداد تماشاگران ما هم کاسته می‌شود. بااین‌حال تلاش می‌کنیم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم دوباره هواداران را به استادیوم بکشانیم و از حمایت آن‌ها بهره ببریم.

اکرامی درباره عملکرد بدون حاشیه گسترش فولاد در این فصل گفت: گسترش فولاد یک باشگاه سیستماتیک است و با چارت سازمانی مشخص فعالیت می‌کند و در داخل تیم هم کادر فنی و بازیکنان نفراتی هستند که سال‌ها با یکدیگر کار کرده‌اند و رابطه بین آن‌ها فراتر از رابطه بین دو هم‌تیمی است و همین مسائل باعث می‌شود تیم ما حاشیه چندانی نداشته باشد و خیلی آرام کار خود را انجام دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :