بازیکن تراکتورسازی گفت: قطعاً ۳ امتیاز بازی با پدیده متعلق به ماست و مطمئناً با ارائه یک بازی زیبا و منطقی در بازی فردا پیروز می‌شویم و شرایطمان را در جدول بهتر می‌کنیم.

سینا عشوری در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره دیدار پیش روی تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت: پدیده تیم شکل‌گرفته و خوبی است که علاوه بر نفرات جوان و باانگیزه، چند بازیکن باتجربه هم در اختیار دارد و تاکنون هم بد نتیجه نگرفته است. به‌طورکلی تیم قابل‌احترامی است و کار سختی مقابل آن‌ داریم.

وی افزود: بااین‌وجود قطعاً ۳ امتیاز متعلق به ماست و مطمئناً با ارائه یک بازی زیبا و منطقی در بازی فردا پیروز می‌شویم و شرایطمان را در جدول بهتر می‌کنیم.

بازیکن تراکتورسازی با اشاره به ‌تساوی تیمش در هفته گذشته برابر راه‌آهن تهران تأکید کرد: در دیدار راه‌آهن ما خوب بازی کردیم و ۴-۵ موقعیت هم به دست آوردیم ولی متأسفانه با بدشانسی نتوانستیم به گل برسیم اما همین‌که موقعیت گل ایجاد کردیم، خود یک پوئن مثبت است.

عشوری درباره وضعیت مصدومیت خود و شانس حضور در دیدار سیاه‌جامگان گفت: من شرایطم معمولی است و یک روز هم از روی احتیاط تمرین نکردم ولی فکر کنم بتوانم به بازی برسم و به تیم کمک کنم.

وی با اعلام اینکه تراکتورسازی همچنان می‌تواند به جمع تیم‌های بالانشین جدول لیگ برتر اضافه شود، تأکید کرد: هرچند به‌طورکلی تعطیلات به ضرر تیم ما است اما در وقفه‌ای که در هفته‌های گذشته در لیگ برتر به وجود آمد، اردوی خوبی برگزار کردیم و تمرینات بدن‌سازی فشرده‌ای در کیش انجام دادیم که خیلی به تیم کمک کرد. به‌طورکلی همه‌چیز دارد طبق برنامه پیش می‌رود و امیدواریم با کسب نتایج موردنظرمان دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن تراکتورسازی با اشاره به آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در هفته‌های آینده تصریح کرد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که با آمادگی کامل راهی این مسابقات شویم و بتوانیم برای اولین بار از گروه صعود کنیم البته تیم‌های هم‌گروه ما سطح بالایی دارند و نمی‌توان به‌راحتی از آن‌ها امتیاز گرفت.

وی افزود: بااین‌حال ما سعی می‌کنیم بهترین بازی‌های خود را ارائه دهیم و شخصاً خیلی به موفقیت در لیگ آسیا امیدوار هستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :