بازیکن ماشین‌سازی تبریز گفت: فجر سپاسی با مشکلات مالی که پیدا کرده است شاید نتواند جایگاه خود را حفظ کند و اصلی‌ترین رقیبان ما در راه صعود خونه به خونه و پیکان هستند.

اکبر آفاقی در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره دیدار پیش روی تیمش برابر خونه به خونه مازندران اظهار داشت: خونه به خونه یکی از بهترین تیم‌های لیگ یک به شمار می‌رود و چند بازیکن لیگ برتری در اختیار دارد. از طرفی آن‌ها در هفته‌های گذشته هم نتایج خوبی گرفته‌اند و در این بازی هم میزبان هستند که همه این مسائل کار ما را سخت می‌کند اما بااین‌وجود تمام تلاش خود را برای کسب ۳ امتیاز انجام می‌دهیم.

بازیکن ماشین‌سازی با اشاره به بردهای اخیر تیمش در هفته‌های گذشته لیگ یک تأکید کرد: ما در تعطیلات یک اردوی خیلی خوب در جزیره کیش برگزار کردیم و بازی‌های دوستانه‌ای که انجام دادیم در هماهنگ شدن بازیکنان با یکدیگر به‌ویژه نفرات تازه اضافه‌شده، کمک زیادی به تیم ما کرد.

وی افزود: به‌طورکلی در روزهای گذشته تمرینات فشرده‌ای داشتیم و ازنظر آمادگی بدنی شرایط خوبی داریم. هرچند رقابت شدیدی بین تیم‌های بالانشین جدول وجود دارد اما سعی می‌کنیم با چند برد متوالی جایگاه خودمان را ارتقا دهیم و به صعود امیدوار باشیم.

آفاقی تصریح کرد: تیم ما با نفرات جدیدی که اضافه‌شده است شرایط فوق‌العاده‌ای دارد و شکست دادن رقبا دور از دسترس نیست. از سوی دیگر فکر می‌کنم فجر سپاسی با مشکلات مالی که پیدا کرده است شاید نتواند جایگاه خود را حفظ کند و اصلی‌ترین رقیبان ما در راه صعود خونه به خونه و پیکان هستند.

بازیکن ماشین‌سازی در پاسخ به این سؤال که چه تفاوتی بین سبک‌کاری رسول خطیبی و نادر دست‌نشان وجود دارد، گفت: هرکدام شیوه خاص خودشان را دارند اما به نظر می‌آید آقای دست‌نشان شناخت چندانی از تیم نداشتند درحالی‌که آقای خطیبی شناخت بهتری از نفرات دارند و از طرفی بازیکنان اکثراً بومی هستند. ولی بااین‌حال آقای دست‌نشان هم در مدتی که در تبریز بودند زحمات زیادی برای تیم کشیدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :