سرخپوشان تراکتورسازی وارد کوران رقابت های نیم فصل دوم شده اند و بازی های سختی را در یکی دو ماه آینده در پیش خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵ روز جمعه ( ۲۳ بهمن ) از سری رقابت های هفته بیستم مسابقات لیگ برتر، در دیداری حساس و تعیین کننده برای هر دو تیم، مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

سرخپوشان تراکتورسازی که در دو بازی نسبتا آسان خود پس از تعطیلات مقابل تیم های راه آهن و پدیده تنها موفق به کسب یک امتیاز شده اند، باید در دو ماه آینده بازی های نفس گیری را پشت سر بگذارند.

در همین چارچوب نیز دیدار روز جمعه مقابل استقلال خوزستان از دو جهت اهمیت بسیاری برای بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه خواهد داشت.

اول اینکه با توجه به حواشی فراوان و دو دستگی بوجود آمده در اطراف باشگاه تراکتورسازی، نتیجه این بازی تاثیر مستقیمی در آینده باشگاه خواهد داشت، چون کسب هر نتیجه ای جز پیروزی، می تواند تراکتور را در بین تیم های قعر جدولی جای دهد و به احتمال بیش از ۹۰ درصد، کسب سهمیه نیز بسیار دور از دسترس خواهد بود.

از طرف دیگر نیز کسب برتری مقابل شاگردان ویسی که هم اکنون در جایگاه دوم جدول رده بندی حضور دارند، از نظر روحی و روانی، بازیکنان و هواداران را برای بازی های آینده مقابل تیم های قدرتمند تر آماده می کند.

پس از رویارویی با استقلال خوزستان، شاگردان قلعه نوعی ابتدا به مصاف سپاهان خواهند رفت، سپس دو بازی آسیایی را در پیش خواهند داشت و در ادامه نیز به ترتیب مقابل تیم های پرسپولیس، فولاد، پاختاکور، سایپا، پاختاکور، ذوب آهن، صبای قم و الهلال عربستان قرار خواهند گرفت.

IMG_9144

به این ترتیب بازی روز جمعه برای سرخپوشان از هر نظر اهمیتی دوچندان داشته و نقشی بسیار اساسی در سرنوشت این فصل تراکتور خواهد داشت.

شاگردان امیر قلعه نوعی در ۵ بازی گذشته خود تنها موفق به کسب پیروزی یک بر صفر مقابل تیم بحران زده نفت تهران شده، از ۱۵ امتیاز ممکن، تنها به کسب ۵ امتیاز نائل آمده اند و ۱۰ امتیاز در این بین از دست رفته است. جالب اینکه فاصله فعلی تراکتورسازی با صدر جدول ۹ امتیاز است اما خرید های جدید و به تبع آن ناهماهنگی بین بازیکنان، بخش اعظمی از فرصت حضور دوباره تراکتور در جمع مدعیان را به باد داده است.

در سمت مقابل، اسقلال خوزستان نیز پس از تعطیلات نیم فصل وضعیت خوبی نداشته است اما با این حال بازیکنان این تیم موفق شدند هفته گذشته را با پیروزی پشت سر بگذارند. آبی های خوزستان از ۵ بازی قبلی خود مقابل تیم هایی چون فولاد، سپاهان، پرسپولیس، سایپا و ذوب آهن، ۷ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن را بدست آورده اند و هم اکنون در با احتساب تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال تهران، در رتبه دوم جدول رده بندی جای دارند.

حال باید دید که شاگردان ویسی با حمایت هوادارانشان ( تماشای این بازی رایگان است )، موفق به حفظ رقابت نزدیک خود با استقلال تهران در صدرجدول خواهند شد یا اینکه سرخپوشان پرطرفدار فوتبال آذربایجان به خود آمده و استارتی پرقدرت برای بازی های سخت و تعیین کننده خود خواهند زد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :