دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و در حضور کمتر از ۵۰۰ هوادار آغاز شد.

به گزارش تبریزمن، گسترش فولاد با سرمربیگری فراز کمالوند در نیمه اول این بازی با ترکیب، داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، لئوناردو پیمنتا، مگنو باتیستا، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی، محمد امین درویشی، سید محسن حسینی، داریوش شجاعیان و مصطفی اکرامی (از دقیقه ۴۱ محمد نصرتی)بازی کرد.

همچنین ملوان با سرمربیگری حمید استیلی در نیمه نخست با ترکیب، سید حسین حسینی، عزت الله پورقاز، احمد صالح آهی (از دقیقه ۹ رضا درویشی)، مازیار زارع، سید جلال رافخایی، سید محمد ستاری، حسین ماهینی، محمد حسین کنعانی، محمد رضی پور، صادق محرمی و محمد آبشک بازی کرد.

گسترش فولاد از همان دقایق ابتدایی بازی با فوتبال تهاجمی درصدد ایجاد موقعیت و زدن گل اول بازی بود و توانست در چند صحنه خطرناک هم ظاهر شود.

دقیقه ۱۴ بازی حرکت پا به توپ محمد امین درویشی در داخل محوطه جریمه ملوان با خطای رضی پور، مدافع ملوان همراه شد که داور این صحنه را خطای پنالتی اعلام کرد و محمد ابراهیمی دقیقه ۱۶بازی از روی نقطه پنالتی دروازه ملوان را گشود.

به نقل از ایسنا، بعد از این گل، شاگردان استیلی بازی رو به جلوتری به نمایش گذاشتند و با سانتر از جناحین موقعیت‌های نصف و نیمه ایجاد کردند و در سوی دیگر شاگردان کمالوند درصدد حفظ توپ و ایجاد موقعیت در ضد حملات بودند.

در دقیقه ۲+۴۵ شهرام گودرزی با استفاده از شلوغی داخل محوطه جریمه ملوان، گل دوم گسترش فولاد را به ثمر رساند تا شاگردان کمالوند با برتری دو بر صفر به رختکن بروند.

گفتنی است سید محمد ستاری و مازیار زارع از ملوان اخطاری‌های نیمه اول بودند.

حواشی

*در همان دقایق ابتدایی آهی در برخورد با محمد ابراهیمی مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

*ملوانی‌ها بعد از اعلام شدن خطای پنالتی به ضرر این تیم، به داور بازی اعتراض کردند.

*هواداران در نیمه اول علیه مدیرعامل تراکتورسازی شعار دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :