دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی با نتیجه سه بر یک به نفع گسترش فولاد به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، امروز (شنبه) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و در حضور کمتر از ۵۰۰ هوادار آغاز شد.

گسترش فولاد با سرمربیگری فراز کمالوند، در این دیدار با ترکیب، داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، لئوناردو پیمنتا، مگنو باتیستا، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی (از دقیقه ۶۷ امیر کریمی)، محمد امین درویشی (ازدقیقه ۷۷ سامان نریمان جهان)، سید محسن حسینی، داریوش شجاعیان و مصطفی اکرامی (از دقیقه ۴۱ محمد نصرتی)بازی کرد.

همچنین ملوان با سرمربیگری حمید استیلی، در این بازی با ترکیب، سید حسین حسینی، عزت الله پورقاز، احمد صالح آهی (از دقیقه ۹ رضا درویشی)، مازیار زارع (از دقیقه ۴۶ پژمان نوری)، سید جلال رافخایی، سید محمد ستاری، حسین ماهینی، محمد حسین کنعانی، محمد رضی پور، صادق محرمی و محمد آبشک (از دقیقه ۷۹ شاهین بالیجانی) بازی کرد.

نیمه اول:

گسترش فولاد از همان دقایق ابتدایی بازی با فوتبال تهاجمی درصدد ایجاد موقعیت و زدن گل اول بازی بود و توانست در چند صحنه خطرناک هم ظاهر شود.

دقیقه ۱۴ بازی حرکت پا به توپ محمد امین درویشی در داخل محوطه جریمه ملوان با خطای رضی پور، مدافع ملوان همراه شد که داور این صحنه را خطای پنالتی اعلام کرد و محمد ابراهیمی دقیقه ۱۶بازی از روی نقطه پنالتی دروازه ملوان را گشود.

بعد از این گل، شاگردان استیلی بازی رو به جلوتری به نمایش گذاشتند و با سانتر از جناحین موقعیت‌های نصف و نیمه ایجاد کردند و در سوی دیگر شاگردان کمالوند درصدد حفظ توپ و ایجاد موقعیت در ضد حملات بودند.

در دقیقه ۲+۴۵ شهرام گودرزی با استفاده از شلوغی داخل محوطه جریمه ملوان، گل دوم گسترش فولاد را به ثمر رساند تا شاگردان کمالوند با برتری دو بر صفر به رختکن بروند.

نیمه دوم:

ملوانی‌ها که نیمه دوم برای جبران نتیجه آمده بودند، بیشتر صاحب توپ و میدان بودند، ولی در ایجاد موقعیت خطرناک گلزنی ناکام بودند، در سوی دیگر گسترش فولاد می خواست بازی را کنترل کند و در چند صحنه روی ضدحملات، خطرناک ظاهر شدند.

به نقل از ایسنا، تلاش‌های ملوان دقیقه ۷۷ بازی جواب داد و پژمان نوری با ضربه‌ای از پشت محوطه جریمه یکی از گل‌های خورده ملوان را جبران کرد، بعد از این گل بازی جذابتر دنبال شد و دقیقه ۷۹ داریوش شجاعیان بعد از دریبل کردن بازیکن ملوان، لئوناردو پیمنتا را صاحب توپ کرد و این بازیکن با ضربه‌ای زیبا سومین گل گسترش فولاد را به ثمر رساند.

شاگردان استیلی در دقایق پایانی بازی برای جبران نتیجه خیلی تلاش کردند که در به ثمر رساندن گل ناکام بودند و در نهایت بازی با همان نتیجه سه بر یک به پایان رسید.

گفتنی است سید محمد ستاری، حسین ماهینی، محمد رضی پور و  مازیار زارع از ملوان اخطاری‌های این بازی بودند.

حواشی

*در همان دقایق ابتدایی آهی در برخورد با محمد ابراهیمی مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

*ملوانی‌ها بعد از اعلام شدن خطای پنالتی به ضرر این تیم، به داور بازی اعتراض کردند.

*هواداران در این دیدار علیه مدیرعامل تراکتورسازی شعار دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :