با وجود اینکه جوانان، قشر فرهیخته و آینده سازان هر جامعه ای هستند، برخی گروه های تندرو و افراطی برچسب ” ناآگاه” را روی آنان می گذارند.

تبریزمن، سرویس سیاسی: عرصه انتخابات، عرصه مهمی است و برخی ها برای دست یازییدن به اهداف خود، صرف نظر از خوب یا بد، دست به هر کاری می زنند.

احزاب و گروه ها با اتهامات واهی سعی در به زیر کشیدن هم دارند و در برخی مواقع اخلاق و مرام انسانی زیر پا گذاشته می شود. با این حال برخی افراد و یا احزابی هم هستند که در این راه، احکام عقل را نیز زیر پا گذاشته و مطالبی با پشتوانه فکری در حد صفر منتشر می کنند!

وب سایت های تندرو و دلواپس در کشور و بخصوص استان ما، بارها و بارها نشان داده اند که هیچ ابایی از بستن اتهامات دروغین به دیگران و زیر پا گذاشتن اخلاق ندارند، اکنون نیز به مرحله بعدی رسیده و مطالب جالبی منتشر می کنند.

به نظر می رسد اقدام به ایجاد ” ستاد فراگیر ائتلاف اصلاح طلبان ” به مذاق این افراد خوش نیامده و تیتر هایی چون ” اصلاح طلبان دست به دامان جوانان شدند” نشان از این موضوع دارد. مطلبی که به وضوح و مثل آب خوردن جوانان جامعه را قشر ناآگاه میخواند و از آنها به عنوان قشری که همیشه مورد سواستفاده قرار میگیرند نام میبرد.

 

Untitled-4

مطلب منتشر شده در یکی از سایت های اصولگرای استان

تندروهایی که خود ادعایشان سر به فلک می کشد، جوانان را قشر “ناآگاه” جامعه نامیده اند و به نظر فراموش کرده اند که جوانان، قشر فرهیخته و آینده سازان هر کشوری هستند که از قضا در ایران عزیزمان نیز در پیروزی انقلاب اسلامی و نیز هشت سال جنگ تحمیلی نقشی اساسی داشته اند.

آنان فراموش کرده اند که بیش از ۷۰ درصد از ۱۸۸ هزار شهید دفاع مقدس، جوانان زیر ۲۵ سال بوده اند و از بین آن ها شهید فهمیده ها زیر تانک رفته اند. این قشر ناآگاه! جامعه هستند که امام راحل بارها و بارها در خصوص آن ها صحبت کرده و اهمیتشان در جامعه را خاطر نشان کرده است. مگر نه اینکه جوانان سرمایه های با ارزش هر نظام و کشوری هستند و رهبر انقلاب نیز همیشه جوانان را آینده سازان مملکت نامیده است. مگر نه اینکه رهبر جمهوری اسلامی همیشه تاکید ویژه ای به نقش فعال جوانان در جامعه داشته اند.

همین القاب و برچسب هایی چون ناآگاه، خام و بی تجربه هستند که اعتماد به نفس و جرات کار و فعالیت را از برخی جوانان گرفته و باعث شده موجی از بیکاری و بیماری های روحی در میان آینده سازان کشور ایجاد شود. جوانان در یک جامعه سالم و پویا، کارآفرینان را تشکیل می دهند، تحصیل کرده ها و روشنفکران را تشکیل می دهند و حرکات و تحولات اجتماعی را ترتیب می دهند.

در هر صورت، قشر جوان کشور با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری به صورت قاطع نظر خود را اعلام کردند و مطمئنا در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز همچون گذشته بیشترین نقش و تاثیرگذاری را خواهند داشت تا نشان دهند.

جوانان قشر بیدار جامعه هستند نه قشر ناآگاه، البته این روزها برخی جریان های سیاسی نیز با مطالب، مصاحبه ها و اقدامات خود چه در مورد انتخابات و چه در مذاکرات هسته ای و پیش از آن، ماهیت خود را نشان داده اند و لی مردم با حضور پرشور خود واقعیت های جامعه را نشان خواهند داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :