رأی نهایی کمیته انضباطی فیفا در خصوص اعتراض رناتو مدیروس آلمیدا نسبت به عدم پرداخت بدهی وی از سوی باشگاه برق شیراز صادر شد.

به گزارش تبریزمن، توماس هیوج- دبیر کمیته انضباطی فیفا با ارسال نامه ای به دکتر اسدی در خصوص شکایت بازیکن برزیلی از تیم باشگاه برق شیراز اعلام کرد با توجه به پرونده موجود و عدم پرداخت بدهی از سوی باشگاه مذکور به ˈرناتو مدیروس آلمیداˈ، از این تیم لیگ دسته اولی ۶ امتیاز کسر خواهد شد.

وی در ادامه نامه خود افزود: با توجه به اینکه مسابقات لیگ دسته یک فصل ۹۴-۹۳ پایان یافته است، این کسر امتیاز شامل فصل جدید ۹۵-۹۴ می شود. همچنین پس از کسر امتیاز، مدارک امتیاز کسر شده از باشگاه فوق باید به کمیته انضباطی فیفا ارسال شود.

لازم به توضیح است، پیش از اعلام این رأی فدراسیون فوتبال مکاتبات متعددی در رابطه با کسر ۶ امتیاز از آن باشگاه در صورت عدم ارائه رسید پرداخت بدهی ظرف موعد مقرر، با هیأت فوتبال استان فارس و باشگاه برق شیراز انجام داده بود که این مکاتبات بدون هیچ اقدامی از سوی آنها باقی ماند.

گفتنی است، دکتر اسدی-دبیرکل فدراسیون با توجه به رأی نهایی کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده فوق، با ارسال نامه ای به رئیس هیأت فوتبال استان فارس اعلام کرده بود: در صورت عدم پرداخت بدهی پس از کسر امتیاز، محرومیت های انضباطی بعدی شامل حال باشگاه خواهد شد.

باشگاه تراکتورسازی بدهی های زیادی به بازیکنان خارجی و حتی داخلی دارد. این احتمال می رود که عواملی که دوست دارند این تیم نتیجه نگیرد با پیگیری ها و پافشاری ها، بازیکنانی که باشگاه به آنها بدهی دارند را وادار به شکایت از تراکتورسازی به فیفا داشته باشند.

البته تا جایی که اطلاع داریم مدیریت باشگاه در مدت حضور خود، بیشتر بودجه را صرف تسویه حساب با بازیکنان بدهکار کرده است، اما به هر حال نباید وقت را از دست داد چرا که هواداران تراکتورسازی با این وضع امتیازی موجود دیگر تاب و تحمل ۶ امتیاز را هم ندارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :