هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر برای نمایندگان فوتبال آذربایجان رویایی بود و هر دو تیم گسترش فولاد و تراکتورسازی موفق شدند حریفانشان را به زانو درآورند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: شاگردان فراز کمالوند در حالی از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در خانه به مصاف ذوب آهن رفتند که کمتر کسی شانس برتری برایشان قائل بود.

ذوب آهن با ۳۸ امتیاز در رتبه ۴ جدول رده بندی قرار داشت و یکی از فینالیست های جام حذفی و از نمایندگان فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا بود که مثل فصول گذشته برای قهرمانی تلاش می کرد.

شاگردان گل محمدی مطابق انتظارات در نیمه اول اختلافی دو گله با گسترش فولاد ایجاد کردند و اکثر هواداران فوتبال در آذربایجان سه امتیاز حساس این دیدار را نیزبه حساب تیم اصفهانی واریز کردند! اما بازیکنان گسترش از همان ابتدای نیمه دوم با انگیزه ای مثال زدنی  – و درست برخلاف گزارشگر بی حال این مسابقه جذاب که به جز صحنه گل چهارم گسترش فولاد، هیچ تغییری در تن صدای خود در طول ۹۰ دقیقه ایجاد نکرده بود! – توانستند کاری کارستان را به انجام رسانده و سه گل حساس را وارد دروازه ذوبی ها کنند.

اهمیت این برد و سه امتیازی که از ذوب آهن گرفته شد، زمانی مشخص می گردد که به رقابت نزدیک این تیم با تراکتور بر سر قهرمانی و به خصوص کسب سهمیه وجود دارد می نگریم. اختلاف دو تیم پیش از این هفته سه امتیاز بود که به لطف بازی درخشان گسترش فولاد و نیز محمد ابراهیمی، فوتبالیست محبوب هواداران فوتبال در آذربایجان، جبران شد و در حال حاضر سرخپوشان تراکتور تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه پایین تر از ذوب آهن قرار گرفته اند.

شاگردان امیرقلعه نوعی، دیگر تیم فوتبال آذربایجان در لیگ برتر نیز ساعتی پیش مقابل سایپای مجید جلالی به یک پیروزی شیرین خارج از خانه دست یافتند که تاثیر فوق العاده آن در هفته های پایانی را خواهیم دید.

برتری های نزدیک و یک بر صفر، تخصص امیرقلعه نوعی است که امیدواریم در اندک بازی های آینده سرخپوشان نیز شاهد آن باشیم و جایگاهی خوب و خوشحال کننده را برای تراکتورسازی ببنیم.

با نتایجی که نمایندگان استان، این هفته در رقابت های لیگ کسب کردند و نیز پیروزی فوق العاده حساس و تعیین کننده ماشین سازی، سه روز پیش در رقابت های لیگ دسته یک مقابل رقیب مستقیم خود در جهت صعود به لیگ برتر، فوتبالدوستان آذربایجان سال ۹۵ را با انرژی و شادابی خاصی آغاز کرده اند و امیدواریم این شیرینی ها و پیروزی ها در پایان فصل منجر به رتبه ای خوب برای گسترش فولاد، قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا برای تراکتور و نیز صعود سبزقبایان به رقابت های لیگ برتر مختوم شود…

Untitled design(4)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :