مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه پراید با یکدیگر در جلفا یک نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند.

به گزارش تبریزمن، این حادثه در ساعت ۱۳٫۱۰ در محور عاشقلو به جلفا رخ داده که بر اثر آن یک نفر کشته و  پنج نفر زخمی شدند.

وی افزود: پنج مصدوم این حادثه توسط دو آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

خبرگزاری فارس: 6 کشته و زخمی حاصل شاخ به شاخ شدن 2 پراید

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی همچنین گفت: صبح امروز نیز بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس شرکت واحد در تبریز ۱۱ مسافر راهی بیمارستان شدند.

حسینقلی‌زاده اظهار کرد: این حادثه صبح امروز در میدان جهاد تبریز رخ داد و با اعلام آن تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ۲۰۶، ۲۱۲ و ۲۰۵ تبریز به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به وضعیت صدمات وارده به حادثه دیدگان، ۱۰ تن از مصدومان پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان شهید محلاتی و یک تن نیز به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال داده شدند.

حسینقلی‌زاده در ادامه گفت: در حادثه دیگری در ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه صبح امروز نیز در جاده تسوج  _ سلماس، واژگونی پیکان در سه راهی قزلجه، دو مصدوم بر جای گذاشت.

به نقل از خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: دو مصدوم این سانحه رانندگی پس از بیرون آمدن از دره توسط تکنسین‌های پایگاه‌های قزلجه و تسوج به بیمارستان شبستر منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: همچنین صبح امروز در حادثه دیگری بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری دوو با یک دستگاه موتورسیکلت در سرازیری شهر جدید سهند، راکب ۳۱ ساله موتورسیکلت جان باخت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :