مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه پراید با یکدیگر در جلفا یک نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند.

به گزارش تبریزمن، این حادثه در ساعت ۱۳٫۱۰ در محور عاشقلو به جلفا رخ داده که بر اثر آن یک نفر کشته و  پنج نفر زخمی شدند.

وی افزود: پنج مصدوم این حادثه توسط دو آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

خبرگزاری فارس: 6 کشته و زخمی حاصل شاخ به شاخ شدن 2 پراید

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی همچنین گفت: صبح امروز نیز بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس شرکت واحد در تبریز ۱۱ مسافر راهی بیمارستان شدند.

حسینقلی‌زاده اظهار کرد: این حادثه صبح امروز در میدان جهاد تبریز رخ داد و با اعلام آن تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ۲۰۶، ۲۱۲ و ۲۰۵ تبریز به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به وضعیت صدمات وارده به حادثه دیدگان، ۱۰ تن از مصدومان پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان شهید محلاتی و یک تن نیز به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال داده شدند.

حسینقلی‌زاده در ادامه گفت: در حادثه دیگری در ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه صبح امروز نیز در جاده تسوج  _ سلماس، واژگونی پیکان در سه راهی قزلجه، دو مصدوم بر جای گذاشت.

به نقل از خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: دو مصدوم این سانحه رانندگی پس از بیرون آمدن از دره توسط تکنسین‌های پایگاه‌های قزلجه و تسوج به بیمارستان شبستر منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: همچنین صبح امروز در حادثه دیگری بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری دوو با یک دستگاه موتورسیکلت در سرازیری شهر جدید سهند، راکب ۳۱ ساله موتورسیکلت جان باخت.


baner-mobilestan
ezgif.com-gif-maker
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :