به گزارش تبریزمن، پنج ساعت مانده به فینال لیگ برتر نزدیک به ۶۰ هزار هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند.شاید خیلی ها منتظر بوند تا با سکوهای خالی ین ورزشگاه پز هواداران پایتخت نشین را دهند ولی امروز تراکتوری ها ثابت کردند که پرشور ترین هواداران فوتبال ایران هستند.

* کمتر از ۵ ساعت به آغاز مسابقه باقی مانده است و همچنان تعداد زیادی از هواداران در حال آمدن به ورزشگاه یادگار امام هستند و گیت های ورودی کاملا شلوغ می باشد.

DSC_0094

* تمامی پارکینگ های استادیوم پر شده است و هواداران در خیابان های نزدیک به استادیوم خودرو های خود را پارک می کنند.

DSC_0070 تصویری از پارکینک ورزشگاه راس ساعت ۱۲ ظهر

 

* دستفروشانی که در مسیر ورزشگاه پرچم،شال و اغذیه به هواداران می فروختند به دلیل تمام شدن وسایل فروشی خود کم کم در حال رفتن به داخل استادیوم و تماشای بازی هستند.هیچکس فکرش را هم نمیکرد که تا ظهر یادگار امام پر شود.

DSC_0068

* همانند بازی های گذشته، هواداران و حاضرین در استادیوم با مشکل آنتن دهی تلفن همراه مواجه هستند و برخی از خبرنگاران هم قادر به برقراری تماس با خبرگزاری ها و رسانه های خود برای ارسال گزارش از ورزشگاه نیستند.

* تعداد زیادی از هواداران معلول تیم و هوادارانی که به دلیل مشکل با عصا راه می روند نیز به ورزشگاه آمده اند.

DSC_0150

* کودکان و هواداران کوچک تراکتورسازی نیز امروز تیم خود را تنها نگذاشته و با پوشیدن پیراهن تراکتور و در دست داشتن پرچم به استادیوم آمده اند.

DSC_0181 DSC_0178

* با اینکه قرار بود مهدی تاج رییس سازمان لیگ به تبریز سفر کند، اما حساسیت بازی سبب شد که علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران روانه تبریز شده و این بازی را از نزدیک مشاهده کند.

* حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان تهران نیز امروز در ورزشگاه یادگار امام حضور یافته و شاهد این بازی حساس خواهند بود.

* گروهی در حال آماده سازی ورزشگاه برای برپایی جشن قهرمانی هستند و لوازم آتش بازی در استادیوم در حال چیده شدن است تا در صورت قهرمانی هر یک از دو تیم که همزمان با ساعات اولیه شبانگاه تبریز می باشد آتش بازی مفصلی برگزار نمایند.

DSC_0143 DSC_0144 DSC_0146

بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز با نفت تهران ساعت ۱۹٫۳۰ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می‌شود.

منتظر اخبار بعدی ما ازورزشگاه یادگار امام تبریز باشید….


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :