دیدار حساس تراکتورسازی و سپاهان، فردا در حالی برگزار خواهد شد که حضور در استادیوم یادگارامام برای هواداران رایگان خواهد بود. باید دید این رایگان بودن تاثیری در نتیجه بازی و صدالبته، حضور هواداران در ورزشگاه خواهد داشت یا نه.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و سپاهان اصفهان از سری رقابت های هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۱۵ روز پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه، اولین بازی و شاید حساس ترین بازی هفته را نه از نظر امتیازی، بلکه از نظر تاثیری که این مسابقه در سرنوشت آینده دو تیم خواهد داشت، برگزار خواهند کرد.

شاگردان امیرقلعه نوعی در تیم تراکتورسازی ۴ بازی است که طعم شیرین پیروزی را نچشیده اند و از ۱۲ امتیاز ممکن، تنها سه امتیاز بدست آورده اند. این موضوع باعث شد تا جایگاه تیم در هفته های اخیر اندکی نزول داشته باشد اما با این حال سایر تیم ها نیز در نتیجه گیری چندان موفق نبودند.

صدرنشینان آبی پوش لیگ در آخرین بازی های خود مقابل حریفان متوقف شدند و در حال حاضر فاصله تراکتور تا صدرجدول تنها ۹ امتیاز است که این موضوع باعث می شود اندک نور امیدی برای هواداران و کادرفنی، در بازی های آینده تیم باقی بماند.

در سمت مقابل، زردپوشان اصفهانی هم حال و روز خوشی ندارند و با وجود برخورداری از بازیکنان توانمند، همچون همتای تبریزی خود در میانه های جدول قرار گرفته اند. در طی دو سه فصل گذشته، تراکتورسازی و سپاهان از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر بودند اما در فصل جاری بار دیگر سرخابی های پایتخت نتایج خوبی گرفته اند و از مدعیان اصلی قهرمانی هستند.

سپاهان تراکتور

دو قطب جدید فوتبال ایران که در حال حاضر چندان وضعیت خوبی ندارند، باید در مقطعی بسیار مهم از فصل به مصاف هم بروند. مقطعی که فاصله کوتاهی با رقابت های لیگ قهرمانان و نیز هفته های پایانی لیگ برتر داشته و برای هر دو تیم سرنوشت ساز می باشد.

شاگردان استیماچ با اضافه شدن پادوانی و شیمبا امیدوارند تا قدرت از دست رفته خود را تا حدودی به دست آورده و روی دور کسب امتیاز بیافتند و بازی حساس این هفته مقابل تراکتورسازی می تواند یک فرصت مناسب برای شروع دوباره طلایی پوشان باشد.

تراکتورسازی در فصل اخیر در بازی های خانگی خود تنها یک بار به پیروزی رسیده است و سرخپوشان به دنبال کسب یک برد روحیه بخش در مقابل سپاهان هستند.

لازم به ذکر است که تماشای این دیدار برای هواداران رایگان است و باید دید که این رایگان بودن باعث حضور بیش از پیش پرشورها در استادیوم خواهد شد یا نه.

حال باید دید با شرایط ذکر شده شاگردان امیرقلعه نوعی در این دیدار خانگی موفق به کسب اولین برد خود پس از تعطیلات لیگ خواهند شد یا سپاهانی ها بار دیگر در تبریز به روز های خوب خود بازخواهند گشت…

گفتنیست که اشکان خورشیدی به‌عنوان داور وسط قاضی این دیدار حساس خواهد بود و علیرضا ایلدروم و تورج عیوض محمدی نیز به‌عنوان کمک‌ها وی را در قضاوت این دیدار همراهی می‌کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :