به گزارش تبریزمن به نقل از همشهری،شجاع خلیل زاده،  مدافع تراکتورسازی سابقه بازی درسپاهان را هم دارد و به همین خاطر بازی فردا برابر این تیم برایش حساسیت زیادی دارد. خلیل زاده پیش از بازی حساس تراکتور و سپاهان گفت وگویی با همشهری ورزشی انجام داد.

تراکتور در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته، فکر می کنید دلایل عدم نتیجه گیری تراکتور چیست؟

ما تمام تلاش مان را می کنیم که امتیازات را بگیریم و حتی نیاز به تک تک امتیازات داریم اما نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد. به دنبال بهانه نیستیم اما داوری ها هم به ضرر تراکتور بوده در برنامه ۹۰ همه دیدند خطا بیرون محوطه جریمه بود و داور به اشتباه پنالتی اعلام  کرد. حالا خداراشکر ضربه دوم پنالتی ایرانپوریان تبدیل به گل شد و یک امتیاز گرفتیم.

هواداران هم از این وضعیت ناراحت هستند و حتی با وجود رایگان شدن بازی ها باز هم ورزشگاه پر نمی شود.

من از هواداران خواهش می کنم به ورزشگه بیایند ما نیاز به آشتی هواداران تراکتور داریم. سال گذشته حضورشان را با تمام وجود در ورزشگاه حس می کردم ولی امسال جای خالی شان ما را اذیت می کند. اگر آنها به ورزشگاه بیایند قطعا انگیزه بیشتری خواهیم داشت.

در آمار آمده بود، تعداد پاس های بازی با استقلال خوزستان بسیار بالا بوده و تراکتور خوب بازی کرده اما به بازی خوب امتیاز نمی دهند.

من هم قبول دارم باید صددرصد امتیاز بگیریم وگرنه از نظر فنی از تیم های حریف سرتر بودیم. واقعا وقتی امتیاز نمی گیریم خوب بازی کردن اهمیتی ندارد. چون آخر فصل رتبه تیم را می بینند.

قبول دارید مشکل گلزنی تراکتور برطرف نشده حتی با وجود شریفی و نانگ؟

به هرحال این بازیکنان زمان می خواهند تا نتیجه بگیرند. ما باید گل بزنیم و باهوش بازی کنیم.امیدوارم از این هفته موتور گلزنی ما روشن شود اما یک مساله ای هم وجود دارد و آن این است که مدافعان حریف خیلی مهاجمان ما را تحت نظر دارند چون می دانند اگر غافل شوند ما گل می زنیم.

بازی با سپاهان را چطور می بینید؟ هر دو تیم بحران زده هستند و این بازی را سخت تر می کند.

اصلا نمی توان این تیم را دست کم گرفت. سپاهان فصل پیش اوج گرفت و قهرمان شد. من برای این تیم احترام قائل هستم. اما ما سه امتیاز را می خواهیم و باید در خانه سه امتیاز را بگیریم. من خاطرات خوبی در سپاهاندارم اما باید تمام تلاشم را برای مهار حملات این تیم بکنم.

به نظر می رسد یکی از اتفاقات جالب این دیدار تقابل شما با خلعتبری باشد.

من و محمد رضا از دوستان صمیمی هستیم و دلم برای او تنگ شده اما نمی گذارم خلعتبری از من رد شود(باخنده)

امیدوار هستید هواداران به ورزشگاه بیایند؟

با توجه به اینکه بازی با سپاهان رایگان است، امیدوارم هواداران ما را تنها نگذارند و با حضور پرشور خود تراکتور را برای یک برد خوب همراهی کنند. هواداران مطمئن باشند که مشکلات تیم ما با چند نتیجه خوب حل می شود چرا که این مشکلات فنی نیست و مربوط به مسایل روی و روانی است. امیر قلعه نویی می تواند مشکلات تیم را حل کند و کارش را بلد است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :