به گزارش تبریزمن، در آغاز هفته بیست و یکم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان در شرایطی مقابل هم صف آرایی می کنند که برای فرار از شرایط بحرانی اخیر نیاز مبرم به کسب برد دارند.

در این بین مصاف دو تیم تحت الشعاع رویارویی مهدی شریفی با هم تیمی هایش در نیم فصل اول قرار دارد، مهاجمی که تا چند هفته قبل پیراهن زرد سپاهان را برتن می کرد امروز برای اولین بار با پیراهن باشگاهی دیگر مقابل سپاهان قرار می گیرد.

امیر قلعه‌نویی که پس از نشستن روی نیمکت این تیم تبریزی عنوان کرده بود باید فکری به حال خط حمله این تیم کند و با جذب دو سه مهره خوب، نقیصه گل زنی را برطرف کند، حالا شریفی را به‌عنوان شاه‌ماهی نقل و انتقالات زمستانی در تور خود می‌دید و از اولین دیداری که وی می‌توانست برای این تیم بازی کند این مهاجم را در ترکیب اصلی قرارداد.

اما مهدی شریفی که با امید فراوان لباس این تیم را به تن کرده بود پس از انجام سه بازی هنوز نتوانسته مثمرثمر واقع شود، شریفی اولین بار در شهر قدس و در بازی مقابل راه‌آهن برای تیم امیر قلعه‌نویی به میدان رفت و ۹۰ دقیقه را در میدان حاضر بود، در دیدار دوم، وی در توفان تبریز تلاش خود را به کاربست اما در حضور  ۷۷ دقیقه‌ای خود در زمین، نتوانست کاری از پیش ببرد و بازی سوم برابر استقلال خوزستان در اهواز و ۹۰ دقیقه حضور در زمین نیز نتوانست برای شریفی خوش‌یمن باشد و درنهایت پس از سه بازی برای تبریزی‌ها،  شریفی هنوز نتوانسته کاری بیشتر از ببرد و هواداران تراکتور هنوز شادی گل او را در این تیم ندیده اند.

نکته جالب این است که امیر قلعه نویی دقایقی قبل ترکیب تیمش را برای بازی امروز مشخص کرد و مهدی شریفی را در ترکیب ۱۱ نفره خود قرار نداده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :