سرمربی تیم گسترش فولاد گفت:عملکرد تیم ما در سال جاری همه را شگفت زده کرده است.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال اظهار داشت:در هر صورت بازی با استقلال همیشه بازی سختی است زیرا این تیم تیم بزرگی است چه از لحاظ هوادار و چه از لحاظ بازیکن.نسبت به نقاط ضعف و قوت استقلال آشنا هستیم ولی امیدواریم با یک بازی جذاب هواداران و آنهایی که پای گیرنده ها نشسته اند راضی کنیم.

سرمربی گسترش درباره اینکه تماشای بازی فردا در طبقه دوم رایگان شده است گفت: من مشکلی با حضور انبوه هواداران استقلال ندارم. به هر صورت حمایت انبوه هواداران به استقلال کمک خواهد کرد. ما مشکلی نداریم. در هر حال استقلال یکی از کاندیداهای قهرمانی است و بازی سختی مقابل این تیم داریم.این حق استقلال است که از شرایط میزبانی خود استفاده کند.

وی درباره بحث نظارت دوپینگ در بازی با استقلال که از سوی باشگاه تهرانی مطرح شده است گفت: شاید منظور بازی گذشته بوده است اما در هر حال ما هم علاقه مند هستیم که این مساله در همه بازی ها رعایت شود و بازی به صورت جوانمردانه ای انجام شود. البته ما تا به امروز مورد مشکوکی در این زمینه ندیده ایم.

سرمربی گسترش درباره داوری ها بیان داشت: باید یاد بگیریم که هر کس درباره وظایف خودش صحبت کند. من سرمربی گسترش هستم وباید درباره مسائل فنی خودم صحبت کنم. درباره داوری ها هم باید کارشناسان داوری صحبت کنند.

کمالوند درباره غایبان بازی فردای گسترش گفت: محروم نداریم. اما دو نفر مصدوم داریم و با نظر کادر پزشکی شرایط آنها مشخص می شود.

وی درباره اینکه آیا تیمش در لیگ برتر می ماند یا نه و اینکه آیا به برد در بازی فردا فکر می کند تصریح کرد: این مطلب تا حدودی تکراری است. به هر صورت گسترش سومین سالی است که در حضور در لیگ برتر را تجربه می کند. قبلا این مشکل را داشتیم که آیا تیم در لیگ برتر می ماند یا خیر ولی الان دیگر این مشکل را نداریم. فکر می کنم عملکرد تیم ما در سال جاری همه را شگفت زده کرده است. فوتبال ما روی زمین است. بازی در آزادی این امکان را به ما می دهد که بازی زیبا را به نمایش بگذاریم. چیزی که من می توانم قولش را بدهم اتفاقاتی است که در بازی رقم می خورد اما خداست که می داند نتیجه چه خواهد شد.

کمالوند در پایان اذعان داشت: ما به دلیل آنکه چیزی نداریم از دست بدهیم مطمئنا هجومی بازی خواهیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :