به گزارش تبریزمن، ایگور استیماچ در نشست خبری پس از دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سپاهان با خبرنگاران اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و تماشاگران اهمیت و انرژی بازی را بالا برده بودند که ما نیز نتوانستیم در این بازی خارج از خانه امتیاز بگیریم.

وی سپس با تاکید بر اینکه باید برای بازی های آینده تمرکز داشته باشیم، افزود: باید سخت تلاش کنیم و خودمان را برای بازی های جام باشگاه های آسیا آماده کنیم.

سرمربی سپاهان در رابطه با دیدار دو تیم که نبرد قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته بود، اذعان داشت: ما می توانستیم فوتبال خیلی بهتری را انجام دهیم اما شرایطی که وجود دارد، باعث می شود که بازیکنان نتوانند بهترین عملکرد خود را در زمین داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا حبیب گردانی در این دیدار برای تیم‌تان بازی نکرد، گفت: گردانی در بازی آخر ما مقابل سایپا نیز نتوانست به طور کامل برای ما بازی کند و مصدومیتی جزئی داشت که در این دیدار نیز برای اینکه او را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم به میدان نفرستادیم.

استیماچ همچنین با بیان اینکه باید روی قوای ذهنی بازیکنانمان کار کنیم، ادامه داد: ما چند بازی است که خوب بازی می کنیم ولی نتیجه نمی گیریم که باید این موضوع برطرف شود.

وی در این باره که احمدی در نیمه دوم اتلاف وقت داشت، گفت: هفته گذشته مشکلات زیادی داشتیم. خیلی از بازیکنان ما مصدوم و برخی سرماخورده بودند. وقتی چنین اتفاقی می افتد باید معقول باشیم. نمی توانیم ۹۰ دقیقه سرعتی برویم و برگردیم. باید بازی را نگه داریم و باهوش باشیم. تلاش کردیم که شانس های خود را پیدا کنیم. البته شانس خوبی داشتیم اما شیمبا نتوانست از موقعیت تک به تک خود استفاده کند.

وی در مورد اینکه گفته می شود در تیم شما بازیکن سالاری وجود دارد، گفت:این وضعیت چندسالی است که در فوتبال ایران عرف شده است و تنها سپاهان نیست. خیلی از تیم‌ها در سال‌های مختلف از همین ناحیه رنج برده‌اند. آمده‌ام که در فوتبال ایران کارهای خاصی را داشته باشم تا خود به خود چنین مسائلی حل شود.

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سپاهان از چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر که از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام(ره) به مصاف هم رفتند با برتری دو بر یک تیم تراکتورسازی در تبریز به پایان رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :