لیست مورد حمایت فعالان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، سازمان های مردم نهاد و ورزشکاران تحت ائتلافی با عنوان ” اعتدالیون اصلاح طلب ” معرفی شد.

به گزارش تبریزمن به نقل از شمس پرس، لیست انتخاباتی ائتلاف ” اعتدالیون اصلاح طلب ” با شکستن مرزبندی های موجود در زمینه اصلاح طلبی و اصول گرایی، با نگاهی اعتدال گرایانه و با رویکردی منطقه ای و با لحاظ حساسیت ها و دغدغه های آحاد مختلف جامعه تهیه شد.

این لیست مورد حمایت زعما و بزرگان تبریز، سازمان های مردم نهاد، ورزشکاران و فعالان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می باشد.

اعضای این ائتلاف طی مراسمی که با حضور نمایندگان ۴۸ نهاد مختلف اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و فرهنگی که به عنوان بخش عظیمی از آحاد مختلف مردم برگزار شد، با رای گیری حاضران انتخاب شده و ائتلافی تحت عنوان ” اعتدالیون اصلاح طلب ” تشکیل شد.

از جمله اهداف مطرح شده برای تشکیل این ائتلاف، راه یابی نمایندگانی معتدل، عقلانی، اصلاح طلب، توسعه گرا و کارآمد به مجلس شورای اسلامی در جهت ایجاد مجلسی کارآمد و دارای تعامل مناسب با مردم، دولت و نظام بین الملل می باشد.

در بخشی از بیانیه این ائتلاف آمده است:

“در سال های اخیر متاسفانه تبریز و آذربایجان از قافله توسعه و پیشرفت عقب مانده و نتوانسته است که سهم لازم را از اعتبارات ملی جذب نماید و به ویژه در برهه حساس کنونی که شاهد رونق اقتصادی و رشد سرمایه گذاری خارجی در کشور هستیم لازم است که نمایندگانی به مجلس راه یابند که با تعصب و احساس مسئولیت بالا پیگیر اجرای پروژه های کلان و زیربنایی در منطقه باشند تا بهره برداری مناسب از منابع مالی و نیز فضای اقتصادی دوران پسابرجام در جهت رونق و پیشرفت اقتصادی تبریز و آذربایجان به عمل آید.”

گفتنی است ائتلاف “اعتدالیون اصلاح طلب” با ترکیب “مسعود پزشکیان”، “سعید نیکوخصلت”، “زهرا ساعی”، “علیرضا منادی”، میر هادی قره سید رومیانی” و “میرعلی اصغر الموسوی” معرفی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :