مربی تیم الجزیره گفت: برخی بازیکنان ما از نظر سلامتی مشکل دارند که امیدواریم تا فردا بهبود پیدا کنند.

به گزارش تبریزمن، هامبورگ، مربی تیم الجزیره امارات در کنفرانس خبری قبل از بازی با تیم تراکتورسازی تبریز به خبرنگاران گفت:  ابتدا از طرف سرمربی تیم به خاطر عدم حضور در این نشست خبری عذرخواهی می کنم.

وی ادامه داد: در تیم ما بازیکنان جناح چپ و راست مریض شده اند که امیدواریم تا فردا آماده شوند. ویروسی در بین بازیکنان منتقل شده که امید داریم با تلاش های تیم پزشکی مشکل حل شود.

 مربی تیم الجزیره افزود: ما ۷ هفته پیش هدایت تیم را به دست گرفتیم و در ۴ بازی اخیر به پیروزی رسیده ایم. تیم و بازیکنان ما از روحیه بسیار خوبی برخوردار است و عملکرد و انسجام خوبی داریم. امیدواریم یک بازی خوب و زیبا را شاهد باشیم.

هامبورگ ادامه داد: از اینکه در کشور زیبای ایران حضور داریم بسیار خرسندیم، میزبانی باشگاه تراکتورسازی هم بسیار راضی کننده بوده و از آن ها متشکریم.

وی در خصوص تراکتورسازی اظهار کرد: می دانیم که بازی بسیار دشواری پیش رو خواهیم داشت. بازیکنان و کادفنی تراکتور در سطح عالی هستند و ما برای نتیجه گیری مقابل این تیم ۴ بازی اخیر آن ها را آنالیز کرده ایم.

nejati (21 of 25)

مربی تیم الجزیره ادامه داد: به هر صورت امیدواریم فردا بازی خوبی ارائه شود و تیمی که بهتر بازی کند، برنده شود.

 وی در پاسخ به این سوال که فردا بازی پرگلی خواهیم دید یا نه، گفت: از نظر گلزنی ما وضعیت بسیار خوبی داشته ایم و در هشت بازی اخیر خود به طور میانگین ۲٫۵ گل داشته ایم. همه بازی های ما گل داشته است و امیدوارم در برابر تراکتور هم اینگونه باشیم.

مسلم فائز، بازیکن تیم الجزیره نیز در خصوص بازی فردا گفت: از اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم، به خود افتخار می کنیم، بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما سعی خواهیم کرد تا نتیجه را به نفع خودمان تغییر دهیم.

وی در خصوص هواداران تراکتورسازی اظهار کرد: خوشحال هستیم که مقابل تماشاگران زیادی بازی کنیم و این موضوع انگیزه زیادی برای ما می دهد. ولی پر بودن استادیوم بر ما تأثیری نخواهد گذاشت و ما بازی خودمان را انجام می دهیم.  با این حال همینکه تماشاگر زیادی به استادیوم بیاید خوشحالیم چرا که به زیبایی بازی افزوده خواهد شد.

در خاتمه مربی تیم الجزیره افزود: تراکتورسازی ۲ دفاع مرکزی، ۲ مهاجم ، دورازه بان و هافبک خیلی خوبی در اختیار دارد، تمام بازیکنان این تیم را آنالیز کرده ایم. با این حال ما برای برد پا به زمین مسابقه می گذاریم.

هامبورگ، عبدالله موسی را تنها مصدوم تیمش برای بازی فردا اعلام کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :