سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: اگر آرامش داشته باشیم، می توانیم به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

به گزارش تبریزمن، امیرقلعه نوعی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری قبل از بازی با الجزیره به خبرنگاران گفت: امیدواریم که میزبان خوبی برای الجزیره باشیم و نشان دهیم که ایران ، آذربایجان و شهر تبریز نماد فرهنگ و مهمان نوازی می باشد.

وی ادامه داد: دو بازی اخیر تیم الجزیره را آنالیز کرده ایم و از کیفیت بالای این تیم آگاهی داریم. مربی و بازیکنان این تیم بسیار حرفه ای هستند و از آوراژ قدی بالاتری نسبت به ما برخوردارند. با این حال ما نیز تراکتورسازی هستیم و باید از امتیاز میزبانی خود بهره برده و نتیجه لازم را بدست آوریم.

سرمربی تیم تراکتورسازی افزود: الجزیره خط هافبک و تهاجمی بسیار قدرمندی در اختیار دارد، با این حال نقاط ضعفی هم در تیم دیده می شود که در موردش صحبت نمی کنم. امیدوارم اشتباهاتی که در رقابت های لیگ برتر داشتیم را تکرار نکنیم و نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: بازی اول در هر تورنمنتی بسیار مهم است و بازیکنان ما هم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم.

مهدی کیانی، بازیکن محبوب تراکتورسازان هم در خصوص بازی اظهار کرد: برای چهارمین سال در رقابت های لیگ قهرمانان حضور پیدا کرده ایم و از هر نظر شرایط خوبی داریم، بازیکنان آماده و کادرفنی بادانشی داریم که امیدوارم در حضور هواداران پرشور تیم، منجر به کسب نتیجه ای خوب شود.

وی ادامه داد: تمام تمرکزمان روی این است که در بازی مقابل الجزیره نتیجه خوبی بدست آوریم و پس از بازی سپاهان، روحیه خوبی پیدا کرده ایم. با این حال رقابت های آسیایی متفاوت از لیگ است و باید جدی تر عمل کنیم.

امیر قلعه نوعی در ادامه در خصوص موضوع محرومیت شریفی برای این بازی گفت: در این خصوص اطلاع کاملی ندارم و روابط بین الملل باید پی گیر باشد. برای بازی مصدوم نداریم و همه در شرایط ایده آلی به سر می برند. پیروزی بر سپاهان هم باعث شده از نظر روحی پیشرفت کنیم.

وی ادامه داد: اگر آرامش داشته باشیم، می توانیم از گروه خودمان صعود کنیم، این تیم مال مردم و به قول آذری ها، مال پرشور هاست. اگر با حضور خودشان به ما کمک کنند، می توانیم در بازی ها موفق شویم. ما در این تیم میهمان هستیم اما آنان همیشه در کنار تراکتور خواهند بود.

سرمربی سرخپوشان افزود: جوانانی داریم که همگی تجربه آسیایی دارند. مهدی شریفی چند دوره آسیایی بازی کرده است. شاهین ثاقبی در تیم ملی بازی های خیلی خوبی انجام داده است. در هر تیمی کار کرده ام، سعی داشتم تا جوانان را در تیم مشارکت دهم و باعث پیشرفتشان باشم. تراکتورسازی جوانان پخته و باتجربه زیادی دارد که امیدواریم فردا بتوانیم با همین جوان ها نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

قلعه نوعی در خاتمه گفت: در نظر داریم خط هافبک و تهاجمی الجزیره را در بازی فردا قطع کنیم. بازی آخر توانسته اند سه گل به ثمر برسانند. باید در بازی فردا مالکیت توپ را در اختیار گرفته و اشباهاتمان را کم کنیم. گر به آمار تراکتورسازی دقت کنید در بعضی از بازی ها ۵۰۰ پاس داده ایم. در اهواز ۴۵۰ پاس داشتیم. بازی فردا هم همین موضوع صدق می کند. باید آرامش و مالکیت داشته باشیم از اشتباهات فردی دوری کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :