داستان همیشگی افراطی گری و اتهام زنی از طرف برخی رسانه های اصولگرای تبریز همچنان ادامه داشته و به نظر می رسد تا انداختن آخرین برگه رای در صندوق نیز ادامه خواهد داشت.

 تبریزمن، سرویس سیاسی: جو موجود در اکثر نقاط کشور و همچنین شهر تبریز نوید برگزاری انتخاباتی پرشور و عاقلانه را از طرف عامه مردم می دهد. مردمی که پس از سال های سال تحمل بی اخلاقی، استرس، اضطراب و کیفیت پایین زندگی خواهان اتحاد و آرامش دوباره در سرزمین خود شده اند.

مردم مسیر درست را شناخته اند و با اتحاد، همدلی، تدبیر و امید پای صندوق های رای خواهند رفت تا همچون انتخابات ریاست جمهوری اعتدال و عقلانیت را جایگزین افراطی گری و تعصب کنند.

بدون شک اتحادی که هم اکنون در بین مردم شکل گرفته و اتفاق نظری که برای تعیین آینده کشور در بین آن ها وجود دارد، ناشی از اتحاد حزب ها و تشکیل ائتلاف هایی می باشد که خواهان بازگشت ثبات و آرامش به جامعه می باشند.

با این حال داستان همیشگی افراطی گری و اتهام زنی از طرف برخی رسانه های  اصولگرا همچنان ادامه داشته و به نظر می رسد تا انداختن آخرین برگه رای در صندوق نیز به پایان نخواهد رسید.

رسانه هایی که بدون سند و مردک تهمت می زنند و طرف مقابل باید از این تهمت ها اعلام برائت کند. این ها به راستی برای سخنان بیهوده خود هزینه ای پرداخت نمی کنند و هر چه در مخالفت با رقیبان به ذهن محدودشان خطور می کند، منتشر می کنند.

اصلاح طلبان در سال های اخیر در کشور محدودیت های فراوانی را تجربه کرده اند اما با این حال با وحدت و اتفاق نظر فوق العاده خود، بار دیگر فرصتی بی نظیر به دست آورده و نظر مردم را جلب کرده اند. اتحادی که باعث شد در سال ۹۲ مسیر کشور رو به آرامش و پیشرفت بگذارد و در حال حاضر نیز این شرایط فراهم شده تا پیشرفت تسریع یافته و راه هموار تر شود.

همین موضوعات و امیدواری ها برای مردم، مذاق عده ای معلوم الحال را به شدت تلخ کرده است، در حدی که برای تخریب و تضعیف اصلاح طلبان به پخش شایعات و اکاذیب پناه آورده و سعی دارند اتحاد مثال زدنی ما بین آنان را زیر سوال ببرند.

با این حال مناظرات، ائتلاف ها، تصاویر و مراسم انتخاباتی به خوبی نشان از همدلی اصلاح طلبان کشور، استان و شهر تبریز دارد و این گونه اکاذیب هدفمند و سودجویانه، به جای تاثیر منفی روی اصلاحات، چهره پلید افراطی گری را به نمایش می گذارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :