به گزارش تبریزمن، تیم‌های تراکتورسازی و الجزیره امارات امروز در حالی از ساعت ۱۶ در استادیوم یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر رفته‌اند که این دیدار حواشی در پی دارد:

* مهدی شریفی بعد از گلی که در نیمه دوم به ثمر رساند پیراهن خود را بالا زد و پیراهنی که نام مبارک امام حسن مجتبی روی آن نوشته شده بود را به نمایش گذاشت.

* امیر قلعه‌نویی در دقیقه ۶۵ از سوی هواداران تشویق شد که به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد. سرمربی جدید تراکتورسازی بعد از حضور در تبریز چندان مورد حمایت هواداران تیمش قرار نداشت و به نوعی این بازی باعث آشتی هواداران با او شده است.

*بختیار رحمانی بعد از زدن گل چهارم و گل دوم تیمش بار دیگر سمت هواداران رفت.

علی‌رغم اینکه تعداد زیادی از هواداران تیم تراکتورسازی برای حضور در استادیوم اعلام آمادگی کرده بودند، در حال حاضر کمتر از ۲ هزار نفر در استادیوم حضور دارند.

اتوبوس تیم الجزیره امارات از ساعت ۱۴ وارد استادیوم یادگار امام تبریز شد.

راه‌های منتهی به استادیوم آرام است و هواداران بدون هیچ دغدغه‌ای خود را به استادیوم می‌رسانند.

در پارکینگ استادیوم یادگار امام تبریز خودروهای زیادی حضور ندارند و پارکینگ تقریباً خالی است.

بیاض پورممی، مربی تیم تراکتورسازی هنگام حضور در زمین مسابقه، خوش‌وبش گرمی با عکاسان داشت.

هواداران تیم تراکتورسازی هنگام حضور عکاس باشگاه الجزیره در زمین مسابقه، به وجد آمدند و شعار عربی سر دادند. این عکاس همراه تیم الجزیره به ایران آمده است.

استادیوم یادگار امام تبریز رنگ و بوی آسیایی به خود گرفته است و برچسب‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا بر روی نیمکت ۲ نصب شده است.

بختیار رحمانی بازیکن تیم تراکتورسازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، از هم‌قسم شدن بازیکنان این تیم برای کسب ۳ امتیاز در نخستین دیدار آسیایی تیمش خبر داد.

بوفه استادیوم یادگار امام روز تقریباً شلوغی را پشت سر می‌گذارند و هواداران در تدارک تهیه مواد غذایی مورد نیاز خود هستند.

هنگام حضور ناظران این مسابقه در زمین مسابقه و بررسی شرایط موجود، هواداران آنان را «هو» کردند.

محمدرضا اخباری و فرزین گروسیان، نخستین بازیکن از ۲ تیم بودند که وارد زمین مسابقه شدند. هواداران تیم تراکتورسازی به محض حضور آنان در استادیوم، به تشویق دروازه‌بانان تیم خود پرداختند.

محمدرضا اخباری، با عنوان «اخباری پیتر چک» مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

درحالی‌که هواداران تیم تراکتورسازی ساکت بر روی سکوها نشسته بودند، با ورود بازیکنان این تیم به زمین مسابقه به وجد آمدند و تیم خود را تشویق کردند.

مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی نخستین بازیکن از این تیم بود که با لقب خاص خود مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

بختیار رحمانی علی‌رغم اینکه چندی پیش مورد غضب هواداران قرار گرفته بود، پیش از شروع بازی تشویق شد.

هنگام ورود بازیکنان تیم الجزیره به زمین مسابقه، هواداران تیم تراکتورسازی فقط به سر دادن شعار «آذربایجان» بسنده کردند.

هواداران تیم تراکتورسازی همچنین با شعارهایی از اتحاد و همبستگی خود برای رساندن تیمشان به مقام قهرمانی خبر دادند.

هنگام گرم کردن، یکی از بازیکنان تیم الجزیره توپ را به صورت دیگر بازیکنان این تیم کوبید و او را برای دقایقی بر روی زمین انداخت.

هواداران که یادشان رفته بود مهدی شریفی را در تمرین پیش از شروع مسابقه تشویق کنند، هنگام آغاز بازی او را مورد تشویق خود قرار دادند.

هنگام خروج بازیکنان تیم الجزیره از زمین مسابقه برای تعویض لباس‌های خود، هواداران با سوت‌های ممتد خود، بر روی آنان فشار آوردند.

زمانی که عکاسان حاضر در کنار زمین، قصد عکاسی از نیمکت ۲ تیم را داشتند، ناظر مسابقه از آنان درخواست کرد که کمی عقب‌تر بروند.

زمانی که بازیکنان ۲ تیم برای آغاز بازی، وارد زمین می‌شدند، هواداران با بالا و پایین پریدن و به حرکت درآوردن پرچم‌ها و شال‌های خود صحنه‌های زیبایی را در استادیوم رقم زدند.

مسئولین برگزاری مسابقه با جابجایی تابلوهای تبلیغاتی موجود در کنار زمین، راه جدیدی را برای ورود بازیکنان ۲ تیم به زمین مسابقه فراهم کردند.

بازار عکس سلفی در بین هواداران داغ است و آنان به ثبت خاطرات خود می‌پردازند.

عکاسان حاضر در کنار زمین هنگام برگزاری تشریفات قبل از بازی به ۲ دسته تقسیم شدند. عده از آنان به عکاسی از کادر فنی تیم تراکتورسازی و عده‌ای دیگر به عکاسی از داوران و کاپیتان‌های ۲ تیم پرداختند.

بازیکنان تیم تراکتورسازی پیش از به صدا در آمدن سوت آغاز بازی، به سمت هواداران تیمشان رفته و به ابراز احساسات آنان پاسخ دادند.

شاگردان امیر قلعه‌نویی حلقه اتحاد خود را پیش از شروع بازی در حالی برپا کردند که آگوستو سزار در گوشه‌ای دیگر مشغول بود و به این ترتیب تراکتورسازان بدون او حلقه اتحاد تشکیل دادند.

هواداران تیم تراکتورسازی از همان دقایق آغازین مسابقه، با شعارهایی حضور افرادی از شهرهای مختلف آذربایجان در استادیوم را اعلام کردند.

بازی خوب سعید آقایی در دقایق نخست بازی تحسین خبرنگاران را در پی داشت.

پس از نفوذها و حرکات زیبای سروش رفیعی هواداران او را مورد تشویق خود قرار دادند.

بختیار رحمانی پس از به ثمر رساندن گل نخست تیم تراکتورسازی، به سبک بندسلیگایی مورد تشویق هواداران حاضر در استادیوم قرار گرفت.

پس‌ازاینکه تراکتورسازان گل دوم خود را به ثمر رساندند، هواداران خواستار به ثمر رسان گل سوم نیز شدند.

زمانی سعید آقایی برای زدن ضربه کرنر رفته بود، توپ جمع کنی در آنجا حاضر نشد تا یکی از فیلم برداران با رفتن به کنار زمین، توپ را در اختیار این بازیکن قرار دهد.

حضور هواداران در استادیوم از حدود نیم ساعت مانده به آغاز بازی شدت بیشتری گرفت و در حال حاضر حدود ۲۵ هزار هوادار در استادیوم حضور یافته‌اند.

داور چهارم مقابل نیمکت تراکتورسازی حضور دارد و اجازه اعتراض کردن به نیمکت نشینان این تیم را نمی‌دهد.

پس از اینکه یکی از بازیکنان تیم تراکتورسازی مرتکب اشتباه شده و توپ را لو داد، رودولفو مربی تیم تراکتورسازی از جای خود بلند شده و به این بازیکن اعتراض کرد.

پس از گل دوم تیم تراکتورسازی، هواداران این تیم جشن پیروزی خود در این دیدار را از دقیقه ۱۰ مسابقه پربا کردند.

پس از اتمام نیمه نخست، امیر قلعه‌نویی نزد سعید آقایی رفته و برای دقایقی با وی به گفت‌وگو پرداخت.
همچنین دروازه‌بان تیم الجزیره امارات سمت داور رفته و به عملکرد او اعتراض کرد و داور نیز در حالی که به همراه کمک‌های خود قصد ترک زمین را داشت، در مورد عملکرد خود به او توضیح داد.

مهدی شریفی نیز در بین ۲ نیمه با ماندن در زمین مسابقه به همراه بیاض پورممی مربی بدن‌ساز تراکتورسازی، به گرم کردن بدن خود پرداخت.

زمانی که گل تیم الجزیره مردود اعلام شد، هواداران تیم تراکتورسازی به خوشحالی زائدالوصفی پرداختند.

وقتی که سینا عشوری برای پرتاب اوت به کنار زمین آمده بود، از هواداران درخواست کرد که با شدت بیشتری به تشویق تیم تراکتورسازی بپردازند.

مهدی شریفی پس از به ثمر رساندن گل سوم، به سمت مجید صادقی، پزشک تیم تراکتورسازی رفته و خوشحالی خود را با او تقسیم کرد.

ایوب ذولفقاری، سرپرست تیم تراکتورسازی نیز پس از گل سوم تیمش از بازیکنان خواست که به زمین مسابقه برگردد.

بختیار رحمانی پس از به ثمر رساندن گل چهارم تیمش، به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

در حالی که ۶۵ دقیقه از آغاز این دیدار می‌گذرد، هواداران همچنان در حال ورود به استادیوم هستند.

هوادارانی که مقابل جایگاه حضور دارند، عدد ۴ را که تعداد گل‌های زده تراکتورسازی است، نشان داده و عکس سلفی گرفتند.

*بخشی از تماشاگران تراکتورسازی با در دست داشتن بادکنک‌های قرمز رنگ، جو زیبایی در ورزشگاه ایجاد کرده بودند.

*تراکتورسازان با طرح لباس جدیدی در این مسابقه به میدان رفته‌اند که بی شباهت به پیراهن‌های سال گذشته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیست.

*برخی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه در جایگاه روبرویی، روی سکوهای سیمانی نشسته‌اند، چیزی که گفته می‌شد احتمال دارد از سوی AFC ممنوع باشد.

*محمد ابراهیمی، بازیکن سابق تراکتورسازی هم در ورزشگاه حاضر بود که تشویق تماشاگران را در پی داشت.

*تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، ۱۳ هزار و ۴۵۲ نفر اعلام شد.

*با تاریکی هوا، نورافکن‌های ورزشگاه در ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه روشن شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :