این روزها کسانی پا به استادیوم یادگارامام گذاشته و خود را هوادار تراکتورسازی نشان می دهند که شاید حتی رنگ پیراهن این تیم را نیز نمی دانستند!

تبریزمن، سرویس سیاسی: طی هفته های گذشته در خصوص ایام انتخابات زیاد گفتیم و نوشتیم، گفتیم که این روز ها روزهای عجیبی هستند، چیزهایی می بینیم که قبلا در موردش فکر هم نمی کردیم، کارهایی که انتظار انجامش را نداشتیم، حرف هایی که انتظار شنیدنش را نداشتیم و … همه رنگ حقیقت می گیرند.

به هر ترتیب تبلیغات انتخاباتی این دوره نیز خاتمه یافته و فردا روز موعود است، روزی که مردم پای صندوق های رای خواهند رفت تا اسامی نمایندگان خود برای پارلمان و خبرگان را روی برگه های رای بنویسند. اما بد نیست یادمان باشد که برخی ها برای نوشته شدن اسمشان روی این برگه ها، دست به چه کارهای خوب و بدی که نزدند…

از ضیافت شام و ناهار گرفته تا جوایز ویژه و غیرویژه، بعید هم نیست که روز رای گیری، شاهد خرید رای باشیم. برخی ها این کارها را انجام دادند و مردم نیز شاهد این اقدامات بودند. کار به جایی رسیده که این روزها کسانی پا به استادیوم یادگارامام می گذارند و خود را هوادار تراکتورسازی نشان می دهند که شاید حتی رنگ پیراهن این تیم را نیز نمی دانستند! این در حالی است که دکتر نیکوخصلت، تنها کاندیدای قشر ورزش برای ورود به مجلس، برای جلوگیری از بروز سوء تفاهم و توهین به شعور هواداران، برنامه همیشگی و علاقه خود را کنار گذاشته و به خود اجازه حضور در استادیوم را نداد.

تبلیغات اینچنینی مدت هاست که در ساختار انتخابات کشور ما جای خود را پیدا کرده اند و عکس و فتوشاپ با ژست های بعضا عجیب و غریب بیشترین منبعی است که مردم در خصوص کاندیداها به دست می آورند.

با این حال بودند کاندیداهایی که در این مدت به جای ضیافت و مهمانی، حضور در مجالس ختم و اقدامات ایچنینی، مستند فعالیت های خود را در اختیار مردم قرار دادند، سوابق، توانایی ها و برنامه هایشان را معرفی کردند، سخنرانی داشتند و در مناظره های مختلف حضور پیدا کردند.

افرادی که همچون گذشته، بین مردم قرارگرفتند، صحبت ها و انتقادات آنان را شنیدند و به سوال هایشان جواب دادند و در یک کلام، خود واقعی و حقیقی شان را همراه با کارهایی که توان انجامش را دارند، عرضه کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :