قادر میزبانی عنوان کرد: آینده شهرمان را با انتخاب افراد با دانش رقم بزنیم چرا که این یک سرنوشت اجتماعی است که حضور مردم مُهر باطلی بر آرزوهای دشمن خواهد زد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: قادر میزبانی (زادهٔ ۱۵ شهریور ۱۳۵۴ در تبریز)، دوچرخه‌سوار تیم ملی ایران و از راه‌یافتگان به المپیک ۲۰۰۸ پکن است.

وی قهرمان دوچرخه‌سواری جاده بازیهای آسیایی ۱۹۹۸ در بانکوک می باشد که از سال ۲۰۰۲ دوچرخه‌سواری جاده را به طور حرفه‌ای آغاز کرده است.

میزبانی درباره انتخابات پیش رو و حضور جامعه ورزش در پای صندوق‎های رای در گفتگو با تبریزمن گفت: امیدوارم فردا یک روز خوب و باشکوهی برای مردم شهر، استان و کشور رقم زده شود، مردم آگاهانه در انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نتیجه این انتخابات به خودمان باز خواهد گشت، هر چقدر دقیق تر و حساس تر باشیم، آنقدر نفع برده و در آینده ثمره آن را خواهیم دید.

قهرمان دوچرخه سواری آذربایجان افزود: من نیز سال ها است در تیم دوچرخه سواری در بحث هدایت تیم و انتخاب مربی، به نحوی گزینش اصلح ترین و برتری سالاری را لمس می کنم که اگر کمی در انتخاب و گزینش نفرات تیم کوتاهی و سستی کرده باشم در نتایج تأثیر گذار می باشد چه برسد به انتخاب نماینده مجلس یک استان که چهار سال در بهارستان حضور خواهد داشت، به همین دلیل خیلی حساس و مهم می باشد.

وی اظهار داشت: امیدوارم همه مردم شرکت کنند، به نظر من شرکت کردن همه افراد واجد شرایط یک موضوع منطقی و عقلانی باشد چرا که آینده شهرمان را با انتخاب افراد با دانش رقم زده، چرا که این یک سرنوشت اجتماعی است که حضور مردم مُهر باطلی بر آرزوهای دشمن خواهد زد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :