سجاد هاشمی گفت: چهار سال برای نمایندگان مجلس زمان کمی نیست و اگر در سال تنها یک هفته برای ورزش استان وقت گذاشته شود، می‌توان راه بهتری را برای پیشرفت ورزش استان پیدا کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سجاد هاشمی قهرمان دو و میدانی ۲۰۰ متر آسیا در گفتگو با تبریزمن گفت: حضور در انتخابات را یک الزام می‌بینم؛ چرا که باید افرادی را که می‌توانند در مجلس به عنوان نمایندگان اصلح شهر و استان‌مان، آینده خود و فرزندان‌مان را رقم بزنند، انتخاب کنیم.

قهرمان دو و میدانی ۲۰۰ متر آسیا افزود: باید به طور حتم در انتخابات شرکت کنیم و افرادی را به مجلس بفرستیم که تخصص و تعهد داشته باشند و البته تعهد بدون تخصص و تخصص بدون تعهد، کار را پیش نمی‌برد و وجود هر دو الزامی است.

سجاد هاشمی گفت: ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم چرا که دنیا چشم به انتخابات ایران و سرزمین پهناور و اقوام مختلف ایران دارد و ما باید بتوانیم ثابت کنیم مردمی هستیم که همیشه در انتخابات و سرنوشت مملکت‌مان حضور داریم.

وی گفت: امیدوارم تمام جامعه ورزش آذربایجان شرقی نیز روز هفتم اسفندماه پای صندوق‌های رای بیایند و یک بار دیگر نشان دهند که در آینده مملکت خودشان نقش بسزایی دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :