بی اخلاقی برخی رسانه های تبریز در روز رای گیری نیز ادامه داشته و مطالب دروغ و جعلی همچنان از سوی این افراد نشر داده می شود.

تبریزمن، سرویس سیاسی: علی رغم اتمام فرصت قانونی تبلیغات برای کاندیداها، متاسفانه امروز، که روز رای گیری و حضور مردم در پای صندوق های رای می باشد نیز تخلفات انتخاباتی انجام شده و بی اخلاقی هایی نیز دیده می شود.

طبق قانون باید تمامی بنرهای تبلیغاتی و لوازم مشابه، از اطراف و نزدیکی های حوزه های تبلیغاتی به طور کامل جمع آوری شده و پاک سازی شوند، اما با این حال امروز دیده شد که سر و کله بنرها بعضا با اندازه بزرگ تر و یا حتی تعداد بیشتری پیدا شده و تخلف صورت گرفته است.

ماجرا به این موضوع ختم نمی شود و برخی ها شب گذشته در برابر درب اکثر مدارس تبریز، نام کاندیدا را با اسپری نوشته اند. پی گیری این تخلفات نیز معمولا به نتیجه نمی رسد و مسئولین حاضر در حوزه ها مسئولیت ها را به گردن همدیگر محول می کنند.

اما تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی با شدت و حجم بیشتری دیده می شود. انواع اقسام تبلیغات در شبکه های اجتماعی و بویژه در کانال های تلگرام و گروه های آن سر به فلک کشیده و شعار ها و تصاویر مختلفی به اشتراک گذاشته می شود. متاسفانه همچون روزهای گذشته تخریب و بی اخلاقی نیز در اکثر مواقع دیده می شود.

در یکی از این موارد نیز کاندیدایی که طبق نظرسنجی ها این بار نیز به عنوان رای اول، راهی مجلس خواهد شد، مورد اتهام و افترا قرار گرفته است. افراد خاطی که مشخصا از افراطیون می باشند، پستی را در کانال جعلی و شاید فتوشاپ شده ای به نام ” مجمع اصلاح طلبان ” منتشر کرده و سپس اسکرین شات این پست هایی که به هیچ وجه از طرف اصلاح طلبان منتشر نشده را در رسانه های خود نشر داده و به سوء استفاده پرداختند.

اینگونه فرافکنی و شایعه پراکنی ها شگرد و ترفند این افراد می باشد که توان رقابت سالم و اسلامی را ندارند اما برای حفظ موقعیت و منابع خود دست به هر کار درست و نادرستی زده و ادعای دفاع از دین و شریعت را نیز چنان فریاد می زنند که گوش فلک کر می شود.

با این وجود اطلاع رسانی های انجام شده در هفته های گذشته و نیز افزایش بصیرت و شناخت مردم، خود سیلی محکمی نثار چنین افراد و مجموعه های بی اخلاق و منطق خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :