سبزقبایان دیداری فوق العاده حساس را در برابر نارنجی پوشان مس به انجام خواهند رساند تا خود را به یک مدعی کاملا جدی حضور در رقابت های لیگ برتر تبدیل کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی تبریز و مس کرمان از ساعت ۱۴:۴۵ فردا، دوشنبه در دیداری حساس مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. استادیوم باغشمال تبریز میزبان این دیدار و رضا عادل نیز قضاوت آن را عهده دار خواهد بود.

ماشین سازان با حضور رسول خطیبی جان دوباره ای به خود گرفته و در بازی های اخیرشان نتایج خوبی را بدست آورده اند. همین موضوع باعث شده تا این تیم دوباره به یکی از مدعیان اصلی صعود به رقابت های لیگ برتر تبدیل شود.

سبزقبایان از همان ابتدای فصل قصد بستن تیمی قدرتمند برای حضور در رقابت های لیگ برتر داشتند و در همین راستا بازیکنان و شرایط خود را در بهترین حالت ممکن تنظیم کردند. با این حال در میانه های راه روند نزولی به خود گرفته و به میانه های جدول سقوط کردند.

همین موضوع باعث حضور رسول خطیبی در راس کادرفنی تیم شد که با نتیجه های خوب تیم همراه شده و بار دیگر اعتماد به نفس، به اردوی ماشین سازی بازگشت.

ماشین سازی

در سمت مقابل نیز مس کرمان با سابقه حضور در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، یکی از مصمم ترین تیم های برای صعود به لیگ برتر می باشند و تا بدین جا نیز نتایج خوبی گرفته اند.

در حال حاضر سبزقبایان ماشین سازی تبریز با ۴۱ امتیاز از ۲۷ بازی خود، در رده پنجم جدول رده بندی بیست تیمی رقابت ها حضور دارد و در سمت مقابل، کرمانی ها ۴۵ امتیازی بوده و یک پله بالاتر از ماشین سازی قرار گرفته است.

در حال حاضر اختلاف شاگردان خطیبی با صدرجدول ۱۲ میباشد و با توجه به باقی ماندن حدود ۱۱ بازی تا پایان رقابت ها، امکان جبران این اختلاف وجود داشته و حضور در بین سه تیم هم برای ریشه دارترین تیم فوتبال آذربایجان کاملا در دسترس می باشد.

حال باید دید این دیدار فوق العاده حساس و تعیین کننده در تبریز چه نتیجه ای خواهد داشت، آیا ماشین سازان می توانند فاصله امتیازی خود با تیم های صدرجدولی را باز هم کاهش دهند یا اینکه مس کرمان خود را از تیم های تعقیب کننده جدا خواهد کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :