سرپرست تیم تراکتورسازی گفت: بازیکنان تیم نیز از تجربه بالایی برخوردار هستند و قطعا شرایط جوی و آب و هوای امارات تأثیر خیلی کمی رو بازی ما خواهد گذاشت.

به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، درباره دیدار مقابل الجزیره اظهار داشت: بعد از کسب دو پیروزی شیرین مقابل سپاهان و الجزیره امارات، بازیکنان از روحیه و انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند. تمرینات خود را برای این بازی انجام داده ایم امیدواریم بتوانیم در امارات نیز بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

ذوالفقاری ادامه داد: خوشبختانه محروم و مصدومی نداریم و با تمام بازیکنان به مصاف الجزیره خواهیم رفت. امیدواریم هواداران نیز دعا کنند تا بتوانیم همانند بازی رفت، با تلاش بازیکنان و کادر فنی و به ثمر رساندن گل های زیادی پیروز میدان شده و دست پر به ایران بازگردیم.

وی در خصوص شرایط بازی در امارات بیان کرد: با توجه به اینکه بازی برگشت زود تر برگزار شد، از همین رو به احتمال زیاد می توانیم همانند دیدار رفت بر بازی مسلط باشیم و با ارائه یک فوتبال زیبا و بدون اشتباه پیروز از میدان خارج شویم. بازیکنان تیم نیز از تجربه بالایی برخوردار هستند و قطعا شرایط جوی و آب و هوای امارات تأثیر خیلی کمی رو بازی ما خواهد گذاشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :