کاپیتان تراکتورسازی گفت: هواداران تراکتورسازی بی نظیر هستند. آنها هیچ کجا تیمشان را تنها نمی گذارند.

به گزارش تبریزمن، مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص دیدار روز چهارشنبه با تیم الجزیره امارات اظهار داشت: بعد از پیروزی مقابل سپاهان، توانستیم با آمادگی، انگیزه و اتحاد مقابل الجزیره امارات پیروزی شیرین دیگری را کسب کنیم. همانطور که دید الجزیره در تبریز موقعیت آنچنانی نداشت و حتی می توانستیم گل های زیادی به این تیم بزنیم.

وی ادامه داد: نباید با کسب یک برد شاد یا سیر شویم. باید از جشن پیروزی بازی رفت خارج شده و تمام فکرمان را روی بازی برگشت معطوف کنیم. قطعا برای کسب سه امتیاز به امارات آمده ایم. کادر فنی در طول هفته تمرینات اختصاصی را برای این دیدار مهم در نظر گرفته بود. همانند بازی به نقاط ضعف و قوت تیم الجزیره آشنایی کامل داریم.

کاپیتان سرخ پوشان محبوب آذربایجان افزود: امسال سعی داریم از گروه خود صعود کنیم و به همین دلیل باید در تمام بازی هایمان بدون اشتباه ظاهر شویم و از تک تک موقعیت های خود استفاده کنیم. امیدوارم در بازی برگشت نیز بتوانیم یک بار دیگر بازی زیبا و بدون اشتباه خود را انجام دهیم تا با پیروزی در امارات ۶ امتیازه شده و شانس خود را برای صعود افزایش دهیم.

کیانی در خصوص حضور هواداران در این دیدار توضیح داد: هواداران تراکتورسازی بی نظیر هستند. آنها هیچ کجا تیمشان را تنها نمی گذارند. سال های گذشته در بازی های آسیایی به امارات آمده و از تیم حمایت می کردند. امیدوارم دعایمان کنند تا بتوانیم از این بازی سخت سربلند بیرون بیاییم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :