مدافع تیم الجزیره امارات گفت: آنچه که یک هفته پیش در ایران برایمان رخ داد یک اتفاق عجیب بود.

به گزارش تبریزمن، سلطان السویدی مدافع تیم الجزیره امارات در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی بیان کرد: متأسفانه از لحاظ جسمی بسیار خسته هستیم. فشار بازی ها تأثیر زیادی روی بازیکنان گذاشته است ولی با توجه به اینکه در بازی رفت شکست سنگینی را تجربه کرده ایم، در بازی فردا با تمام قوا شرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این طبیعی است که بازیکنان احساس خستگی کنند چرا که ما بعد از انجام بازی با تراکتور در لیگ امارات نیز یک بازی انجام داده ایم و بعد از این بازی یک دوره بسیار کوتاهی وقت برای استراحت داشتیم. ولی ما در تلاش هستیم با کمک کادر پزشکی و بدنساز تیم به آمادگی جسمی و ذهنی برسیم تا در بازی فردا با کمک هوادارانمان به ارائه یک بازی بهتر بپردازیم.

مدافع الجزیره اظهار داشت: هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد ولی ما سعی خواهیم کرد تا بتوانیم در بازی فردا به پیروزی برسیم و امتیاز کامل را در امارات نگاه داریم. آنچه که یک هفته پیش در ایران برایمان رخ داد یک اتفاق عجیب بود. ما متفاوت خواهیم بود و فردا چهره اصلی تیم الجزیره را برای تراکتورسازی نشان خواهیم داد. با اعتماد به نفس بیشتری به توانایی هایمان اجازه نخواهیم داد آنها امتیاز بگیرند و قطعا فردا ورزشگاه محمد بن زاید همانند بازی لیگ پر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :