تن کاته گفت: بازیکنانم را بعد از یک دیدار فشرده برای فردا آماده کرده ام، امیدوارم که بتوانیم با تمام قدرت در مقابل نماینده ایران صف آرایی کنیم.

به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم الجزیره امارات در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: زمان بسار کمی برای آماده کردن بازیکنانم برای بازی فردا داشتم. بعد از باختی که در تبریز داشتیم، یک پیروزی در لیگ امارات کسب کردیم که کمی روی روحیه بازکنانم تأثیر مثبتی داشت ولی با این وجود زمان بسیار کمی داشتیم تا تمرینات بهتری انجام دهیم.

وی ادامه داد: کادر پزشکی تیم تمام تلاش خودش را انجام داده است تا بازیکنان از خستگی بازی های فشرده خلاص شوند. چرا که لازی سختی با الظفر انجام داده ایم و بازیکنان از لحاظ جسمی بسیار رنج می برند ولی روحیه خود را نباخته ایم و با اعتماد به نفس بزرگ و توانایی زیادی فردا وارد زمین خواهیم شد تا با ارائه یک بازی بهتر پیروز میدان شویم.

سرمربی الجزیره امارات با اشاره به شرایط متفاوت بازی فردا با تراکتورسازی عنوان کرد: بازی فردا کاملا متفاوت خواهد بود. ما در تبریز ده دقیقه اول کم آوردیم و همین موضوع باعث شد در ادامه روحیه خود را از دست بدهیم و در ادامه جو بازی، قوای حسمانی، نظم تاکتیکی تراکتور بهتر از ما بود.

وی ادامه داد: در دیدار الظفر از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی بودم. در این دیدار توانستیم اشتباهات فردی خود را کمتر کرده و در دفاع توپ های خوبی دفع کنیم. امیدواریم فردا نیز برای جلوگیری از حملات تراکتورسازی بتوانیم همانند بازی الظفر ظاهر شویم و بازیکنان اصلی تراکتور را از روند بازی خارج کنیم.

تن کاته تصریح کرد: امیدوار هستیم فردا با حمایت هوادارانمان که شبیه به یک جمعیت بزرگ هستند پیروز دیدار باشیم. و مطمئن هستم که هواداران از بازی فردا رضایت خواهند داشت.

وی افزود: دریافت چهار گل در بازی اول از سوی تراکتورسازی، کمی ما اعتماد به نفس بازیکنانم را پایین آورده است. ولی ما توانایی زیادی داریم و به بار فنی خود ایمان داریم و فکر کنم تغییرات بزرگی در ذهنیت بازیکنانم رخ داده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :