به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری قبل از بازی با الجزیره الجزیره امارات گفت: این دومین بازی است که مقابل الجزیره خواهیم بود. در دیدار اول با ارائه یک بازی خوب به پیروزی رسیدیم ولی باید بگویم که بازی رفت را فراموش کرده ایم چرا که از قدرت الجزیره مطلع هستیم و به همین دلیل نباید آنها را دست کم بگیریم.

وی افزود: الجزیره فوتبال را با برنامه بازی می کند و کادر فنی باهوش و حرفه ای در اختیار دارد. قطعا فردا بازی سختی را خواهیم داشت. بازی الجزیره با الظفر را آنالیز کرده ایم، همانند بازی رفت به نقاط ضعف و قوت این تیم آشنایی کامل داریم.

قلعه نویی بیان کرد: الجزیره از شرایط میزبانی برخوردار خواهد بود و فردا برای جبران شکست سنگینی که در تبریز کسب کرده است وارد زمین می شود. با پیروزی هایی که کسب کرده ایم بازیکنانمان از نظر روحی و فنی در آمادگی بالایی برخوردار هستند. امیدواریم بتوانیم خطوط هافبک و فوروارد الجزیره را قطع کنیم تا نتوانند به دروازه ما نزدیک شوند.

وی تصریح کرد: بازی به بازی برنامه ریزی خواهیم کرد. پنج فینال پیش رو داریم و خیلی زود است که در باره صدر نشینی صحبت کنیم چرا که تمام تلاش ما این است در بازی فردا مقابل الجزیره با آمادگی بالایی ظاهر شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :