مدافع کناری تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ما روی نقاط ضعف و قوت خودمان و الجزیره کار کردیم. امیدواریم بتوانیم دستورات سرمربی را درون زمین به کار بندیم و نتیجه لازم را بگیریم.

به گزارش تبریزمن، محمد ایرانپوریان، کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص شرایط فعلی تیم گفت: با دو برد حساسی که مقابل سپاهان در رقابت های لیگ برتر و الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا بدست آورده ایم، کل تیم و بازیکنان در شرایط روحی خوبی به سر می برند که امیدواریم با ادامه روند خوبمان، این روحیه را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: ما یک بار هم در فصول گذشته الجزیره را در خانه شکست دادیم اما در امارات مغلوب این تیم شدیم، به همین دلیل تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم گرفت تا در خارج از خانه با انجام یک بازی حساب شده و غیر احساسی، امتیازات لازم را بدست آوریم.

ایرانپوریان در ادامه گفت: سعی ما بر این است که نتیجه عالی و دور از انتظاری که در تبریز مقابل تیمی با این شرایط و امکانات بدست آوردیم را فراموش کرده و از بازی مان مغرور نشویم. مطمئنا تیم الجزیره بازیکنانی حرفه ای در ترکیب خود دارد که در صورت غفلت ما می توانند از تک فرصت ها نهایت استفاده را ببرند.

وی در خاتمه اظهارکرد: ما بر این موضوع واقف هستیم که تیم الجزیره یک تیم بزرگ است. هم بازیکنان خوبی دارد و هم کادر فنی خوب. ما یک بازی بزرگ در پیش داریم. باید در این بازی بزرگی کنیم و کمترین اشتباهات را انجام دهیم. انشاالله که فردا کمترین اشتباهات را انجام دهیم و به پیروزی برسیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :