پورممی گفت: سعی کرده ایم بازیکنان را به نحو احسن ریکاوری کرده و آنها را آماده بازی برگشت کنیم.

بیضا پورممی مربی بدنساز تیم تراکتورسازی که هم اکنون به همراه تیم تراکتورسازی در ابوظبی حضور دارد، در خصوص وضعیت تیم برای بازی امشب گفت: همانطور که قبلا هم گفته بودیم، نیم فصل دوم تراکتور متفاوتی شاهد خواهید بود که واقعا هم این روند رو به رشد را در بازی های اخیر شاهد هستیم.

وی ادامه داد: تراکتور هم از لحاظ تاکتیکی و هم از لحاظ جسمانی در شرایط ایده آلی قرار دارد، بعد از پیروزی پر گل در تبریز سعی کرده ایم بازیکنان را به نحو احسن ریکاوری کرده و آنها را آماده بازی برگشت کنیم که انشالله بازیکنان با قوای قوا در میدان حضور داشته و برای کسب سه امتیاز تلاش کنند.

مربی بدنسازی تیم تراکتورسازی بیان کرد: همانطور که سرمربی تیم الجزیره هم گفته است، تیم تراکتورسازی هم از لحاظ تاکتیکی و هم از لحاظ قوای جسمی بسیار پرقدرت می باشد و همین موضوع نیز باعث شده بازیکنان تا دقایق آخر بازی تلاش خودشان را برای گل زنی بکنند.

وی بیان کرد: سعی ما این است که بازیکنان را برای شرایط سخت آماده کنیم که خوشبختانه بازیکنان با شرایط ایده آل جسمی و فنی وارد میدان خواهند شد و با توجه به شرایط آب و هوایی امارات، تمرینات خاصی را برای بازیکنان در نظر گرفته بودیم تا این شرایط برایمان مشکل ساز نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :