به گزارش تبریزمن، کمال کامیابی نیا بازیکن تیم پرسپولیس تهران، چند روزی است که به دلیل مصدومیت در تمرینات تیمش شرکت نمی کند. گفته می شود وی بازی حساس با تیم تراکتورسازی را از دست داده است.

این بازیکن در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: با بدشانسی تمام دچار مصدومیت شدم و متأسفانه نمی‌توانم مقابل تراکتورسازی برای تیم محبوبم بازی کنم. بااین‌همه فیزیوتراپی‌ام صبح و بعدازظهر انجام می‌دهم تا هرچه سریع‌تر به شرایط آرمانی برسم. حتی دخترم به دنیا آمد هم صبح و هم عصر فیزیوتراپی کردم تا بتوانم زودتر به میدان برگردم.

وی ادامه داد: باراین‌همه مطمئن هستم پرسپولیس به بازیکن خاصی متکی نیست و ما یک تیم هستیم. قطعاً همه بچه‌ها با همه توان مقابل تراکتورسازی بازی می‌کنند تا یک بُرد خوب را مقابل این تیم به‌دست بیاوریم. من هم حتماً به استادیوم می‌روم تا مثل یک هوادار در کنار سایر طرفداران پرشور پرسپولیس از تیم محبوب‌مان حمایت کنیم.

بازیکن پرسپولیس اظهار داشت: قطعاً روز یکشنبه استادیوم بازهم پر خواهد شد و ارتش سرخ در کنار بازیکنان و مربیان همه تلاش‌شان را خواهند کرد تا پرسپولیس فاتح ۳ امتیاز بازی با تراکتورسازی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :