به گزارش تبریزمن، پس از جدایی گلزن کامرونی لیگ برتر از جمع نفتی‌ها و پیوستن به تراکتورسازی، وی موفق به گلزنی برای تیم جدیدش نشده بود، این اتفاق در حالی افتاد که امیر قلعه‌نویی پس از حضور در این تیم از حساسیت ویژه خود در خط حمله سخن گفت و تلویحاً گفته بود که به دنبال یک مهاجم گلزن برای رفع مشکل گلزنی در این تیم است.

پس‌ از این موضوع آلویز نانگ یکی از سه مهاجم تازه پیوسته به جمع تبریزی‌ها بود و در سه بازی نتوانست کاری از پیش ببرد اما در بازی چهارم و در دیدار حساس برابر سپاهان، این مهاجم کامرونی بالاخره توانست در دوران حضور خود در تیم جدید طلسم شکنی کند و اولین گل خود را به ثمر برساند. او ۶۹ دقیقه در این بازی حضور داشت.1383_11
گل اول تراکتورسازی به سپاهانی‌ها که توسط نانگ به ثمر رسید پنجمین گل این مهاجم فرصت‌طلب کامرونی در بازی‌های لیگ پانزدهم محسوب می شد.

اما امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، در بازی های آسیایی از این مهاجم استفاده نکرد و وی تنها از روی نیمکت شاهد بازی هم تیمی هایش مقابل الجزیره بود.

حال نانگ در اردوی تراکتورسازان در تهران، با انگیزه انرژی بیشتری تمرین می کند تا شاید بتواند یکی از ۱۱ مرد قلعه تراکتور در استادیوم آزادی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :